Судове рішення #24643784

14 вересня 2012 року 2/0538/2401/2012


Рішення

Іменем України


14.09.2012 місто Маріуполь

Орджонікідзевський районний суд міста Маріуполя Донецької області у складі:

головуючого судді -Козлов Д.О.,

при секретарі - Корольовій Н.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей, -


В С Т А Н О В И В:


Позивачка звернулась до суду із позовом до відповідача про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини. В обґрунтування заявлених вимог посилалась на те, що вони із відповідачем 20 червня 2001 року зареєстрували шлюб в Приморському відділі державної реєстрації актів цивільного стану Маріупольського міського управління юстиції у Донецькій області, актовий запис № 84. Від шлюбу мають спільних дітей, доньку, ІНФОРМАЦІЯ_1 та сина, ІНФОРМАЦІЯ_2, батьком яких є відповідач. Зараз вони з відповідачем проживають окремо, сімейні стосунки припинені, діти знаходяться на її утриманні. Вона має матеріальні труднощі, пов'язані із утриманням дітей. Відповідач допомоги їй не надає. На підставі переліченого просить суд з відповідача стягнути аліменти на її користь на утримання неповнолітніх дітей у розмірі 1/3 частини від усіх видів заробітку щомісячно до досягнення дітями повноліття.

У судовому засіданні позивачка на задоволенні позову наполягала, надавши пояснення аналогічні тим, що викладені в позовній заяві до суду, просила задовольнити позовні вимоги повністю.

Відповідач у судовому засіданні позовні вимоги про стягнення з нього аліментів на утримання неповнолітніх дітей в розмірі 1/3 частини від усіх видів заробітку до досягнення ними повноліття визнав повністю.

Суд, вивчивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню за наступних підстав.

Згідно ст. 180 СК України батьки зобов'язанні утримувати своїх дітей до досягнення ними повноліття.

Згідно ст. 181 СК України кошти на утримання дитини за рішенням суду присуджуються у частці від доходу платника аліментів і (або) у твердій грошовій сумі.

Згідно свідоцтва про народження, виданого відділом реєстрації актів громадянського стану Жовтневого районного управління юстиції міста Маріуполя Донецької області, актовий запис № 575 від 03 липня 2001 року, ОСОБА_3 народилась ІНФОРМАЦІЯ_1, батьком якої зазначено ОСОБА_2.

Згідно свідоцтва про народження, виданого Орджонікідзевським відділом реєстрації актів цивільного стану Маріупольського міського управління юстиції Донецької області, актовий запис № 763 від 02 жовтня 2007 року, ОСОБА_4 народився ІНФОРМАЦІЯ_2, батьком якого зазначено ОСОБА_2.

На підставі того, що відповідач повністю визнав позов, таке визнання не суперечить закону і не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб, суд ухвалює рішення про задоволення позову без з'ясування і дослідження інших обставин справи.

За таких обставин суд вважає за можливе стягнути з відповідача аліменти на користь позивачки на утримання неповнолітніх дітейу розмірі 1/3 частини від усіх видів заробітку щомісячно до досягнення дітями повноліття.

На підставі ст. ст. 180, 181, 182 СК України, керуючись ст. ст. 10, 79, 84, 88, 213-215 ЦПК України, суд -


В И Р І Ш И В:


Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей - задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, ІНН НОМЕР_1, працюючого ВАТ «Азовобщемаш», який зареєстрований у АДРЕСА_2, мешкає в АДРЕСА_3, на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4,ІНН НОМЕР_2, яка мешкає в АДРЕСА_1, на утримання неповнолітньої ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, аліменти у розмірі 1/3 частини від усіх видів доходів щомісячно, починаючи з 16 серпня 2012 року та до досягнення дітями повноліття, але не менш ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави судовий збір у розмірі 214 грн. 60 коп.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донецької області у місті Маріуполі через Орджонікідзевський районний суд міста Маріуполя шляхом подачі у десятиденний строк з дня його проголошення апеляційної скарги.



Суддя


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація