Справа № 106/8234/2012
ПОСТАНОВА
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
12.09.2012 Євпаторійський міський суду Автономної Республіки Крим
у складі: головуючого судді Макарчук В.О.
при секретарі Абдишаєвій В.Р.
за уч. прокурора Борзикової К.В.
розглянув у судовому засіданні м. Євпаторії подання слідчого СВ Євпаторійського МВ ГУ МВС України в АР Крим про закриття у зв'язку з закінченням строків давності кримінальної справи порушеної за ст.. 140 ч.3 КК України ( в редакції кодексу 1960 року),
В С Т А Н О В И В
Слідчий СВ Євпаторійського МВ ГУ МВС України в АР Крим звернувся до Євпаторійського міського суду АР Крим з поданням про закриття у зв'язку з закінченням строків давності кримінальної справи порушеної за ст.. 140 ч.3 КК України ( в редакції кодексу 1960 року) по факту крадіжки в квартирі АДРЕСА_1, що мало місце у період часу з 21.30 до 23.30 годин, 25 липня 1997 року.
Заслухавши думку прокурора, вивчивши матеріали кримінальної справи, суд вважає, що подання підлягає задоволенню з наступних підстав.
Судом встановлено, що у період часу з 21.30 до 23.30 годин, 25 липня 1997 року у м. Євпаторії, невстановленою особою, була вчинена крадіжка із квартиріАДРЕСА_1 майна, належних потерпілій ОСОБА_1 на суму 338 грн..
26.07.1997 року по даному факту СВ Євпаторійського МВ ГУ МВС України в АР Крим була порушена кримінальна справа за ознаками вчинення злочину, передбаченого ст.. 140 ч.3 КК України, яке відповідно до ст.. 7-1 КК України ( в редакції 1960 року) відносяться до тяжкого злочину.
Відповідно до ст.. 48 КК України (в редакції кодексу 1960 року) особу не може бути притягнуто до кримінальної відповідальності, якщо з дня вчинення нею злочину минули такі строки: один рік з дня вчинення будь-якого з злочинів, передбачених статтями 106 і 125 частина 1, або злочину, за який згідно з законом може бути призначено покарання не більш суворе, ніж виправні роботи або направлення в дисциплінарний батальйон; три роки з дня вчинення злочину, за який згідно з законом можуть бути призначені позбавлення волі на строк не більше двох років (крім злочинів, передбачених статтями, які вказані в пункті 1 цієї статті); п'ять років з дня вчинення злочину, за який згідно з законом може бути призначено позбавлення волі на строк не більше п'яти років; десять років з дня вчинення злочину, за який згідно з законом може бути призначено більш суворе покарання, ніж позбавлення волі строком на п'ять років.. З дня вчинення злочину минуло 15 років.
Таким чином, оскільки в ході досудового слідства не встановлена особа, яка вчинили злочин, а також оскільки закінчились строки давності притягнення особи до відповідальності, кримінальна справа підлягає закриттю.
Керуючись ст. 49 КК України (в редакціїї кодексу 1960 року), 7 -1, 11 - 1КПК України, суд
П О С Т А Н О В И В
Подання слідчого СВ Євпаторійського МВ ГУ МВС України в АР Крим про закриття у зв'язку з закінченням строків давності кримінальної справи порушеної за ст.. 140 ч.3 КК України ( в редакції кодексу 1960 року) -задовольнити.
Кримінальну справу порушену по ст. 140 ч. 3 КК Украины (в редакції кодексу 1960 року) по факту крадіжки в кімнаті в квартирі АДРЕСА_1, що мало місце у період часу з 21.30 до 23.30 годин, 25 липня 1997 року - закрити.
Постанова може бути оскаржена протягом 7 діб до Апеляційного суду АР Крим через Євпаторійський міський суд АР Крим
Суддя Макарчук В.О.