Справа № 2108/2146/2012
Провадження №2/2108/1066/2012
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
13 серпня 2012 року Голопристанський районний суд Херсонської області в складі:
головуючої судді - Третьякової І.В.
секретаря–Деревенської Н.А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Голопристанського районного суду Херсонської області цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу, -
в с т а н о в и л а:
Позивач звернулася до суду із вказаним позовом посилаючись на те, що з відповідачем по справі перебуває у зареєстрованому шлюбі з 26.04.1994 р., від шлюбу мають повнолітню дитину, сина -ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1 Спору майнового між ними не має. Сімейне життя не склалося через несумісність характерів та різні погляди на життя, тому позивач просить розірвати шлюб.
В судовому засіданні позивач підтримала позовні вимоги на підставах, що вказані в позові.
Відповідач позовні вимоги визнав повністю. Суд вважає, що визнання відповідачем позову не суперечить закону та не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.
Заслухавши думки сторін, оголосивши та дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню.
Зі свідоцтва про шлюб Серія І-КГ № НОМЕР_1, виданого Бехтерською сільською радою Голопристанського району, Херсонської області від 26.04.1994 року, вбачається, що ОСОБА_2 та ОСОБА_3 уклали шлюб 26.04.1994 р., актовий запис № 5.
Від шлюбу сторони мають повнолітнього сина, який проживає з матір'ю.
Згідно ч.2 ст.112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
В судовому засіданні встановлено, що на теперішній час сторони не підтримують шлюбних відносин, характер відносин, які склалися, свідчить про повний розпад сім'ї, подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить їх інтересам, що має істотне значення.
Згідно ч.3 ст.105 СК України шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду, відповідно до ст.110 цього кодексу.
Відповідно до норм ст.113 СК України, особа, яка змінила своє прізвище у зв'язку з реєстрацією шлюбу, має право після розірвання шлюбу надалі іменуватися цим прізвищем або відновити своє дошлюбне прізвище.
В судовому засіданні позивач виявила бажання залишити за нею прізвище «ОСОБА_2», тому суд вважає необхідним не змінювати її прізвище після розірвання шлюбу.
Керуючись ст.ст.104,105,110,112,113 Сімейного Кодексу України, ст.ст.209, 212, 214-215 ЦПК України, -
в и р і ш и в:
Позов ОСОБА_2 задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_3 зареєстрований 26.04.1994 року Бехтерською сільською радою Голопристанського району, Херсонської області - р о з і р в а т и.
Після розірвання шлюбу залишити за ОСОБА_5 прізвище
" ОСОБА_5 ".
Рішення суду може бути оскаржене до апеляційного суду Херсонської області через Голопристанський районний суд шляхом подачі апеляції протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя І. В. Третьякова