Справа № 22-ц 2101 2006 p. Головуючий 1 інстанції Додатко В.Д.
Доповідач Хопта С.Ф.
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇН И
2 жовтня 2006 року колегія суддів судової палати в цивільних справах апеляційного суду Київської області в складі:
головуючого Хопти С.Ф.
суддів Даценко Л.М., Касьяненко Л.І.
при секретарі Шешко О.Б.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кінві справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Бородянського районного суду Київської області від 21 березня 2006 року за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини та на утримання дружини,
ВСТАНОВИЛА:
Рішенням Бородянського районного суду Київської області від 21 березня 2006 року задоволено позов ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини та на утримання дружини.
В апеляційній скарзі ОСОБА_1 просить скасувати рішення суду з підстав порушення норм процесуального права, справу направити на новий розгляд.
Апеляційна скарга підлягає задоволенню з таких підстав.
Відповідно до ст. 169 ЦПК України, суд відкладає розгляд справи у разі неявки в судове засідання однієї із сторін або будь-кого з інших осіб, які беруть участь у справі, щодо яких немає відомостей, що їм вручені судові повістки.
Як вбачається з матеріалів справи, 21 березня 2006 року суд розглянув справу без відповідача, щодо якого немає відомостей про вручення йому судової повістки.
За таких обставин справи, постановлене з порушенням норм процесуального права рішення суду першої інстанції підлягає скасуванню, з передачею справи на новий розгляд до суду першої інстанції.
При новому розгляді справи суду необхідно врахувати наведене, встановити наявність фактичних даних, які мають значення для справи, і вирішити спір відповідно до вимог закону .
Керуючись ст. ст. 307, 31, 314, 318 ЦПК України, колегія суддів,
УХВАЛИЛА:
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 задовольни ги.
Рішення Бородянського районного суду Київської області від 21 березня 2006 року скасувати, справу передати на новий розгляд до того ж суду, іншим суддею.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення і може бути оскаржена до Верховного Суду України протягом двох місяців.