Судове рішення #24984246

Справа № 2119/2629/12

Заочне рішення

Іменем України


25 вересня 2012 року м. Скадовськ



Скадовський районний суд Херсонської області у складі:

головуючого судді Шульги К. М.

при секретарі Кліщ Л. П.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Скадовську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

Встановив:


Позивач ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, вказуючи на те, що 24.12.1993 року вони уклали шлюб. Від шлюбу мають неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Спільне проживання не склалося по причині різних поглядів на життя, на сімейні цінності, відповідач зловживає спиртними напоями, що призводить до постійних сварок та непорозумінь, почуття любові та взаємоповаги втрачені. Спір про розділ спільного майна відсутній. Просить суд шлюб розірвати.

В судовому засіданні позивачка підтримала свої позовні вимоги, посилаючись на обставини, викладені в позові, просить шлюб розірвати.

Відповідач про час і місце судового засідання повідомлявся належним чином, повторно не з'явився в судове засідання і від нього не надійшло повідомлення про причину неявки, суд зі згоди позивача ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст.224 ЦПК України.

Дослідивши матеріали справи, вислухавши пояснення позивача, суд вважає, що позов підлягає задоволенню.

Судом встановлені наступні факти і відповідні їм правовідносини.

Між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 24.12.1993 року укладено шлюб, зареєстрований Дніпровським відділом реєстації актів цивільного стану м.Херсона, актовий запис № 837.

Спільне проживання у сторін не склалося по причині різних поглядів на життя, зловживання відповідачем спиртними напоями, втрати почуття любові та взаємоповаги. Шлюб існує формально. Спір про місце проживання неповнолітньої дитини, а також про розділ спільного майна відсутній.

Суд вважає, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу не можливі, його формальне існування суперечить інтересам сторін.

Відповідно до ст.113 СК України особа, яка змінила своє прізвище у зв'язку з реєстрацією шлюбу, має право після розірвання шлюбу надалі іменуватися цим прізвищем або відновити своє дошлюбне прізвище.


Керуючись ст.ст.106, 110-112, 113 СК України, ст.ст.10, 11, 60, 213-215, 223, 224 ЦПК України, суд, -

Вирішив:



Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу задовольнити.


Шлюб, зареєстрований 24 грудня 1993 року Дніпровським відділом реєстрації актів цивільного стану м.Херсона між ОСОБА_2 та ОСОБА_1, актовий запис № 837, розірвати.


Прізвище дружини після розірвання шлюбу залишити - ОСОБА_1.


Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Херсонської області через Скадовський районний суд шляхом подання в строк 10 днів з моменту його проголошення апеляційної скарги.


Заочне рішення може бути переглянуто Скадовським районним судом за письмовою заявою відповідача, поданою протягом 10 днів з дня отримання його копії.



Суддя Скадовського

районного суду К.М. Шульга


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація