Судове рішення #2503734
Справа №2-2374/07р

Справа №2-2374/07р.

ЗАОЧНЕ   РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21 вересня 2007 року                                                                                  м.Мукачево

МУКАЧІВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

в особі: головуючого                             Слюсарчука В.М.

при секретарі                                          Мушак К.М.

з участю позивача                                 ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м.Мукачево цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини та дружини, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на її користь на утримання неповнолітньої доньки - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження у розмірі 500 гривень щомісячно, але не менше 30 % прожиткового мінімуму і до досягнення нею повноліття та аліменти на її утримання у розмірі 500 гривень щомісячно до досягнення дочкою трьохрічного віку.

В судовому засіданні позивачка позов підтримала повністю, просить його задоволити в повному обсязі, посилаючись на обставини викладені в позовній заяві.

Відповідач в судове засідання повторно не з"явився, про причину неявки

суд не повідомив. Про день, час місце слухання справи повідомлявся належним

чином, а тому суд розглядає справу за наявності у справі достатніх матеріалів про

права та взаємовідносини сторін.                                                                              

Заслухавши пояснення позивача, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає до задоволення з слідуючих підстав.

В судовому засіданні належними доказами встановлено, що відповідно до свідоцтва про народження НОМЕР_1 від 15 серпня 2006 року стверджується, що від даного шлюбу у сторін по справі народилася донька - ОСОБА_3 про що зроблено запис за № 36.

На підставі ст.180 Сімейного Кодексу України батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

У відповідності ст.7 п.8 Сімейного Кодексу України, регулювання сімейних відносин має здійснюватися з максимально можливим урахуванням інтересів дитини, непрацездатних ч.1енів сім"ї.

Відповідно до ст.182 п.2 Сімейного Кодексу України, мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Згідно ст.84 п.2 Сімейного Кодексу України, дружина, з якою проживає дитина, має право на утримання від чоловіка - батька дитини до досягнення дитиною трьох років.

 

За таких підстав позов підлягає до задоволення.

Керуючись ст.ст. 10, 60,208-209,212-215, 223,226,228, 232,294 367 ЦПК України, ст.ст.77, 80, 84,180, 181,182, Сімейного Кодексу України, суд, -

РІШИВ:

Позов задоволити.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження, мешканця АДРЕСА_1 на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3 народження, мешканки АДРЕСА_2 на утримання неповнолітньої доньки - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження аліменти у розмірі 500 гривень щомісячно і до досягнення нею повноліття, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 30 серпня 2007 року.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження, мешканця АДРЕСА_1 на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3 народження, мешканки АДРЕСА_2 на її утримання, аліменти у розмірі 500 гривень щомісячно і до досягнення їхньою неповнолітньою донькою - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження трьох річного віку, починаючи з 30 серпня 2007 року.

Допустити негайне виконання рішення в частині стягнення аліментів у межах суми платежу за один місяць.

Стягнути з ОСОБА_2 в дохід держави 51 гривню державного мита, ОСОБА_1 від сплати державного мита звільнити.

Заочне рішення може бути переглянуте судом за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений статтею 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація