Судове рішення #25065750


ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

м. Запоріжжя, вул. Кремлівська, 65-в


УХВАЛА

ПРО ЗАЛИШЕННЯ ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ БЕЗ РУХУ


Справа № 0870/6182/12

26 червня 2012 року м. Запоріжжя

Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Дуляницька С.М., перевіривши матеріали адміністративного позову за позовною заявою

Державної податкової інспекції у Заводському районі м. Запоріжжя Запорізької області Державної податкової служби

доТовариства з обмеженою відповідальністю "Ремонтно-індустріальне колективне підприємство "Індустар-А"

про припинення юридичної особи та виконання вимог ст.ст. 105, 106 КАС України,

В С Т А Н О В И В:

"25" червня 2012 р. до Запорізького окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Державної податкової інспекції у Заводському районі м. Запоріжжя Запорізької області Державної податкової служби до Товариства з обмеженою відповідальністю "Ремонтно-індустріальне колективне підприємство "Індустар-А" про припинення юридичної особи.

Позовна заява не відповідає вимогам статті 106 КАС України.

Відповідно до ч. 4 ст. 106 КАС України, позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання.

Повноваження податкового органу на звернення до суду щодо припинення юридичної особи передбачені пп. 12 пункту 1 статті 20 Податкового кодексу України.

З аналізу пунктів 20.1.12, 20.2 Податкового кодексу вбачається, що право на звернення до суду з позовами щодо припинення юридичної особи надано лише головам державних податкових служб і начальникам державних податкових інспекцій та їх заступникам.

Подана позовна заява підписана представником ДПІ у Заводському районі Д.Ф.Жовтоножко, а не начальником державної податкової інспекції, як цього вимагає Податковий кодекс України.

Відповідно до ч. 1 ст. 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без дотримання вимог, встановлених ст. 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

З огляду на викладене, позовну заяву слід залишити без руху.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 108, 160, 165 КАС України, суддя


У Х В А Л И В:

1. Позовну заяву Державної податкової інспекції у Заводському районі м. Запоріжжя Запорізької області Державної податкової служби до Товариства з обмеженою відповідальністю "Ремонтно-індустріальне колективне підприємство "Індустар-А" про припинення юридичної особи - залишити без руху.

2. Надати Державній податковій інспекції у Заводському районі м. Запоріжжя Запорізької області Державної податкової служби строк для усунення недоліків позовної заяви - до 10 липня 2012 р.

3. Надати суду належним чином підписану позовну заяву (особою, яка має повноваження на звернення до суду від імені податкового органу).

4. Роз'яснити, що згідно з п. 1 ч. 3 ст. 108 КАС України, якщо у встановлений судом строк, позивач не усуне недоліки позовної заяви, її буде повернуто позивачу з усіма доданими до неї матеріалами.

5. Копію ухвали невідкладно надіслати особі, що звернулась з позовом.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Запорізький окружний адміністративний суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали (якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то в 5-денний строк з дня отримання цією особою копії ухвали) апеляційної скарги, з подачею її копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.

Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.


Суддя Дуляницька С.М.


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація