Справа № 2-985/08
2008 рік
Рішення
іменем України
18 липня 2008 року м.Володимир-Волинський
Володимир-Волинський міський суд Волинської області в складі:
головуючого: судді Лященка О.В.
при секретарі: Савюк К.О.
з участю позивача: ОСОБА_1
розглянувши у попередньому судовому засіданні в залі суду в м. Володимир-Волинський цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
встановив:
ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2, в якому просить шлюб між ними розірвати.
В обгрунтування своїх позовних вимог позивач зазначила, що між ними 17 листопада 2000 року Галинівською сільською радою Володимир-Волинського району, Волинської області було зареєстровано шлюб, про що зроблено актовий запис № 7. Від цього шлюбу сторони мають неповнолітню дитину, сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, батьком якого є відповідач.
Спільне життя з відповідачем не склалося через несумісність характерів. Подальше збереження шлюбу не можливе, спору про спільно нажите під час шлюбу майно немає. Між сторонами досягнуто згоди щодо утримання дитини.
Позивач ОСОБА_1 в судовому засіданні під час попереднього розгляду справи підтримала позов з викладених в ньому підстав та просить його задовольнити.
Відповідач ОСОБА_2 визнав позов, просить шлюб розірвати, про що подав суду відповідну заяву. Просить справу розглянути у його відсутності.
Вислухавши пояснення позивача, перевіривши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає до задоволення з наступних підстав.
Судом встановлено, що сторони перебувають в шлюбі з 17 листопада 2000 року, який зареєстровано Галинівською сільською радою Володимир-Волинського району, Волинської області № 7. Від цього шлюбу сторони мають неповнолітню дитину, сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, батьком якого є відповідач. Дана обставина стверджується свідоцтвом про шлюб та копією свідоцтва про народження дитини.
Сторони створити міцної сім'ї за час спільного проживання не змогли через несумісність характерів. Подальше збереження шлюбу не можливе, спору про спільно нажите під час шлюбу майно немає. Між сторонами досягнуто згоди щодо утримання дитини. Дану обставину відповідач визнав.
Суд вважає, що подальше збереження шлюбу не можливе, спору про спільно нажите під час шлюбу майно немає. Між сторонами досягнуто згоди щодо утримання дитини.
Відповідно до ст. 104 Сімейного кодексу України, шлюб припиняється внаслідок його розірвання.
Відповідно до ст. 112 Сімейного кодексу України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, що мають істотне значення.
Таким чином, оцінивши зібрані по справі докази в їх сукупності, які не оспорюються сторонами, суд вважає, що шлюб між сторонами слід розірвати, оскільки подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу буде суперечити їхнім інтересам, інтересам їхньої неповнолітньої дитини та суперечити моральним засадам суспільства.
Спору про спільно нажите під час шлюбу майно між сторонами не має.
Витрати по реєстрації розірвання шлюбу покласти на відповідача.
Враховуючи викладене, на підставі ст. ст. 104, 112 Сімейного Кодексу України, керуючись ст.ст. 10, 60, 88, 130, 174, 214, 215 ЦПК України, суд -
вирішив:
Позов задовільнити.
Шлюб між ОСОБА_1(дошлюбне прізвище - ОСОБА_4) та ОСОБА_2, зареєстрований 17 листопада 2000 року Галинівською сільською радою Володимир-Волинського району, Волинської області, актовий запис № 7 - розірвати.
При реєстрації розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2 в користь держави державне мито в розмірі 17 грн., ОСОБА_1 від сплати мита звільнити.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку на подання заяви про апеляційне оскарження.
Головуючий: