Справа №5-153/2008 рік
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 липня 2008 року Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області у складі: головуючого - судді Тустановського О.М., при секретарі Владовій І.О, з участю прокурора Арделі А.М, розглянувши у відкритому виїзному судовому засіданні в ВК-72 у м. Вознесенську спільне подання адміністрації ВК-72 УДД України з питань виконання покарань в Миколаївській області та Спостережної комісії при Вознесенській міській раді Миколаївської області про заміну невідбутої частини покарання більш м'яким засудженому
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженцю та мешканцю м. АДРЕСА_1, освіта вища, раніше судимому 06.11.2003 року Заводським районним судом м. Миколаєва за ст. 309 ч.1 КК України до 1 року позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік; 25.11.2004 року Заводським районним судом м. Миколаєва за ст. 316 ч.1 КК України з застосуванням ст. 71 КК України до 1 року 3 місяців позбавлення волі ,
ВСТАНОВИВ:
Вироком Заводського районного суду м. Миколаєва від 20.12.2005 року ОСОБА_1засуджений за ст. 307 ч.2 КК України з застосуванням ст. 71 КК України до 05 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією ½ частини особистого майна.
Початок строку - 04.10.2005 року, кінець - 04.04.2011 року.
Адміністрація колонії та Спостережна комісія просять суд замінити ОСОБА_1 невідбуту частину покарання у вигляді позбавлення волі на виправні роботи, мотивуючи це тим, що він сумлінним відношенням до праці та зразковою поведінкою довів, що став на шлях виправлення.
Дослідивши матеріали подання та особову справу засудженого суд прийшов до висновку, що клопотання підлягає задоволенню.
За період відбування покарання в місцях позбавлення волі ОСОБА_1зарекомендував себе позитивно. Працевлаштований, приймає участь у суспільному житті відділення, до суспільно-корисної праці ставиться сумлінно. Режим утримання не порушує. Дотримується встановлених правил поведінки. За сумлінне відношення до праці та зразкову поведінку 5 разів заохочувався адміністрацією колонії, стягнень не мав.
За характером спокійний та врівноважений. Підтримує рівні та доброзичливі стосунки з іншими засудженими. Провину вчиненого злочину визнав повністю і розкаявся. Відбув 1/2 частини призначеного судом покарання. Цивільного позову не має.
Відповідно до ч.3 ст. 82 КК України заміна невідбутої частини покарання більш м'яким може бути застосована, якщо засуджений своєю сумлінною поведінкою та ставленням до праці довів, що став на шлях виправлення.
Вказані обставини свідчать про те, що засуджений ОСОБА_1став на шлях виправлення.
Керуючись ст. 82 КК України, ст. 407 КПК України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 замінити невідбуту частину покарання у вигляді позбавлення волі строком 02 роки 08 місяців 06 днів на виправні роботи за місцем роботи засудженого строком на два роки із відрахуванням в доход держави 20 відсотків щомісяця із суми його заробітку.
Апеляції на постанову суду можуть бути подані прокурором та засудженим протягом 7 діб з дня її проголошення.
Суддя: О.М.Тустановський