Судове рішення #2521539
Справа 2-382/2007 p

Справа 2-382/2007 p.

 

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

17 вересня 2007 року м.  Ладижин

Ладижинський міський суд Вінницької області в складі головуючого судді Глушка І.В.,  при секретарі Дуровець Н.А.,  за участю адвокатів Савченко Л.В.,  Клименко І.Ф.,  розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.  Ладижин цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів та коштів на додаткові витрати,  - суд

 

ВСТАНОВИВ:

 

ОСОБА_1.3вернувся в суд з позовною заявою до ОСОБА_2 про стягнення аліментів та коштів на додаткові витрати,  просив стягнути з ОСОБА_2 аліменти на його користь на утримання дочки ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку щомісячно,  до досягнення дитиною повноліття,  але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та 1300 грн.,  щорічно на навчання та канцелярські товари до закінчення строку навчання та канцелярські товари до закінчення строку навчання,  тобто до 01 липня 2010 року; стягнути з відповідача на її користь витрати за надання юридичної допомоги в сумі 100 грн.

На обґрунтування своїх позовних вимог повідомив,  що він з ОСОБА_2 перебували в шлюбі,  від якого мають двоє дітей. їх син ОСОБА_4 залишився проживати з матір'ю і відповідно до рішення Ладижинського міського суду з нього на користь відповідачки стягнуті аліменти в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку на утримання сина. Дочка ОСОБА_3проживає з ним і знаходиться на його утриманні.

Дочка навчається в Ладижинському коледжі ВДАУ і вартість навчання складає 2000 грн. на рік. Термін навчання до 01.07.2010 року. Крім того,  необхідно додатково нести витрати на канцелярські товари в сумі 600 грн. в рік.

Також дочка знаходиться на диспансерному обліку з діагнозом «Вторинна кардіонемія» і теж необхідно додаткові витрати на придбання медикаментів в сумі 50 грн. щомісячно.

Відповідачка має постійне місце роботи і її заробітна плата складає 2000 грн. в місяць,  а також вона отримує аліменти на сина ОСОБА_4 в розмірі 1/4 частини його заробітної плати. У неї нормальний стан здоров'я,  інших утриманців немає,  тому має реальну змогу платити аліменти і приймати участь у додаткових витратах на дочку.

Він надає допомогу своїй матері,  яка є інвалідом 3 групи загального захворювання і знаходиться на пенсії.

В судовому засіданні позивач ОСОБА_1.3меншив свої позовні вимоги,  просив стягнути з ОСОБА_2 аліменти на його користь на утримання дочки

 

ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_2  в  розмірі   1/3  частини  всіх  видів заробітку щомісячно,  до досягнення дитиною повноліття. Відповідач ОСОБА_2 позов визнала.

Дослідивши докази,  суд вважає що позов обґрунтований та підлягає задоволенню з таких підстав.

Правовідносини сторін ґрунтуються на вимогах  ст.  ст.  180-183,  185 СК України.

В судовому засіданні встановлено,  що ОСОБА_1.3 ОСОБА_2 перебували в шлюбі,  від якого мають двоє дітей. їх син ОСОБА_4 залишився проживати з матір'ю і відповідно до рішення Ладижинського міського суду з нього на користь відповідачки стягнуті аліменти в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку на утримання сина. Дочка ОСОБА_3проживає з ним і знаходиться на його утриманні.

На підставі  ст.   ст.  10,  60,  130,  174,  212,  213,  215 ЦПК України,  керуючись  ст.   ст.  181,  182,  183 СК України,  - суд

 

 ВИРІШИВ:

 

Позов задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_2 аліменти на користь ОСОБА_1 на утримання дочки ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі 1/3 частини всіх видів заробітку щомісячно,  до досягнення дитиною повноліття,  починаючи з дня подачі заяви,  тобто з 02.08.2007 року.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави 7, 50 грн. витрат на інформаційно - технічне забезпечення розгляду справи.

Відповідно до п. 18  ст.  4 Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито» звільнити сторони від сплати державного мита.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення,  а апеляційну скаргу на рішення суду - протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження до апеляційного суду Вінницької області через Ладижинський міський суд.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація