Судове рішення #25220991

Справа № 0530/3167/2012

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02 липня 2012 року Краснолиманський міський суд Донецької області у складі:

                    Головуючого судді – Мірошниченко О.В.

                    при секретарі –Коровченко Г.В.

                    за участю:

                              позивача - ОСОБА_1

          відповідача - ОСОБА_2А.о.

розглянувши в відкритому судовому засіданні в місті ОСОБА_3 справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 Габіль Анвєр огли про стягнення аліментів на неповнолітню дитину, -

          

          ВСТАНОВИВ:


          21.06.2012 року позивач звернулась до суду з позовом до відповідача в якому просить стягнути з нього на її користь аліменти на утримання неповнолітньої дитини —ОСОБА_4 Габіль огли, ІНФОРМАЦІЯ_1 у розмірі 1/4 частки його заробітку (доходу), але не менше ніж 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

          В судовому засіданні позивач позовні вимоги підтримала повністю, а відповідач позовні вимоги позивача визнав у повному обсязі та пояснив, що він ніде не працює та не знає яким чином з нього будуть стягувати аліменти.

          Суд, дослідивши пояснення позивача, відповідача, дослідивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню у повному обсязі, оскільки він визнаний відповідачем, це визнання ним позову не суперечить закону і не порушує права, свободи і інтереси інших осіб тому що:

          Відповідач по справі є батьком своєї неповнолітньої дитини ОСОБА_4 Габіль огли, ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с. 3, 8), дитина знаходиться на утриманні матері - позивача ОСОБА_1 (а.с. 6), відповідач допомоги на утримання своєї неповнолітньої дитини не надає.

          Відповідно до ст.180 Сімейного Кодексу України батьки зобов'язані утримувати своїх неповнолітніх дітей до досягнення ними повноліття.

          З огляду на досліджені в судовому засіданні докази щодо матеріального стану сторін та стану їх здоров*я (а.с. 7) суд вважає, що відповідач має змогу сплачувати аліменти у розмірі 1/4 частки його заробітку (доходу), але не менше ніж 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

          Таким чином є всі підстави для задоволення позову у повному обсязі.

          Крім того згідно зі ст. 88 ЦПК України з відповідача в дохід держави слід стягнути судовий збір у сумі 214,60 грн., а також на підставі п.1 ч.1 ст.367 ЦПК України допускає негайне виконання рішення в частині стягнення аліментів в межах платежу за 1 місяць.

Керуючись ст.ст.126, 180-182,184,191 СК України, ст.ст.88, 174,209,213,367 ЦПК України, суд, -


                                                            ВИРІШИВ:

          Позовні вимоги ОСОБА_1 - задовольнити.

          Стягнути з ОСОБА_4 Габіль Анвєр огли, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця с. ІІ Нюгеді Кубинського району, ОСОБА_5, громадянина ОСОБА_5, проживаючого в республиці ОСОБА_5, Кубинський район, с. ІІ Нюгеді, вул. Регіма Губатова, 19, на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання його неповнолітньої дитини —ОСОБА_4 Габіль огли, ІНФОРМАЦІЯ_1 у розмірі 1/4 частки його заробітку (доходу) щомісячно починаючи з 21 червня 2012 року і до досягнення ним повноліття, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

          Стягнути з ОСОБА_4 Габіль Анвєр огли судовий збір у дохід держави у розмірі 214,60 (двісті чотирнадцять ) гривень 60 копійок .

          Допустити негайне виконання рішення в частині стягнення аліментів у межах суми платежу за один місяць.

          Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.                                         Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

                    

Суддя-


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація