ЛАДИЖИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 2- 0-57/2007p.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
22 серпня 2007 року м. Ладижин
Ладижинський міський суд Вінницької області в складі головуючого судді Глушка І.В., народних засідателів: Шайдюка СВ., Савчука В.М. , при секретарі Соколюку М. О., за участю адвоката ОСОБА_1., розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Ладижин цивільну справу за заявою ОСОБА_2 про визнання громадянина безвісно відсутнім, - суд
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_2. звернулася в суд з заявою про визнання громадянина безвісно відсутнім, просила визнати гр. ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, безвісно відсутнім.
На обґрунтування своїх заявлених вимог повідомила, що вона перебуває в шлюбі з ОСОБА_3 по даний час. Від шлюбу мають неповнолітнього сина -ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження. Вони разом з чоловіком проживали постійно в АДРЕСА_1. до 15.01.2004 року.
15.01.2004 року чоловік виїхав з м. Ладижин на заробітки в м. Баку республіки Азербайджан. 2 роки тому він подзвонив їй та повідомив про те, що поїхав в Португалію. Після цього ніяких відомостей про місце перебування чоловіка вона не отримувала.
Визнання ОСОБА_3, безвісно відсутніми необхідно для отримання державної допомоги на утримання дитини.
В судовому засіданні ОСОБА_2. підтримала заявлені вимоги.
Дослідивши докази, суд вважає, що заява обґрунтована і підлягає задоволенню з таких підстав.
Відповідно до ст. 43 ЦК України, фізична особа може бути визнана судом безвісно відсутньою, якщо протягом одного року в місті її постійного проживання немає відомостей про місце її перебування.
В судовому засіданні встановлено, що з червня 2006 року ОСОБА_3 ніхто не бачив і місцезнаходження його невідоме.
Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 248, 249 ЦПК України, ст. 43 ЦК України, - суд
ВИРІШИВ:
Заяву задовольнити.
Визнати ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, безвісно відсутнім.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Вінницької області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.