Судове рішення #25285915

Справа № 1308/321/2012

Провадження № 3/1308/214/2012


П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


03 лютого 2012 року суддя Жовківського районного суду Львіської області Кобзар В. М. розглянувши матеріали адміністративної справи, яка надійшла від Державної Прикордонної Служби України Західне регіональне управління Львівський прикордонний загін про притягнення до адміністративної відповідальності гр. України ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, народився, проживає та зареєстрований ІНФОРМАЦІЯ_2, Івано –Франківської області, не працює, за ст. 204-1 ч. 1 КпАП України,

в с т а н о в и в :


Відносно ОСОБА_1 Державною прикордонною службою «Рава-Руська»Львівського прикордонного загону складено протокол про адміністративне правопорушення, за те, що він вчинив спробу перетину державного кордону України без відповідного документу.

ОСОБА_1 03.02.2012 р. біля 05.45 год. в районі 646 прикордонного знаку в пункті пропуску «Рава-Руська», що відноситься до Річківської сільської ради Жовківського району Львівської області в легковому автомобілі марки «Фольксваген»р.н.з. ВК 5679 АЕ намагався в»їхати на територію України по паспорту гр. України серії АМ 169999, виданий 21.03.2000 року УВС 0900 на ім»я ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_3, термін дії якого закінчився 21.03.2010 року, чим порушив ст. 204-1 ч. 1 КпАП України.

Правопорушник в судове засідання не прибув, повідомивши суд про причину неявки завчасно письмовою заявою. З пояснень, які він надав в протоколі про адміністративне правопорушення вбачається, що він з квітня 2009 року знаходився на території РП в офіційному порядку. У зв»язку з тяжким матеріальним становищем та бажанням заробити гроші вчасно не покинув територію РП. Повертаючись на територію України під час проходження паспортного контролю подав свій паспорт, термін дії його закінчився в березні 2010 року. Про те, що термін дії паспорта закінчився, йому стало відомо від польських прикордонників.

Під час перетину державного кордону на території України, подав даний паспорт на паспортний контроль працівникам прикордонної служби України з надією, що дані працівники не виявлять факту прострочення паспорту. Має на утриманні перестарілих хворих батьків та дружину. У вчиненому розкаюється, просить суворо не карати, обіцяє в майбутньому таких порушень не вчиняти.

Крім визнання своєї винуватості правопорушником ОСОБА_1 факт вчинення ним адміністративного правопорушення підтверджується:

протоколом про адміністративне правопорушення Зхру № 018213 від 03.02.2012 року;

рапортами працівників ВПС Рава-Руська;

поясненням правопорушника;

іншими матеріалами справи.

Враховуючи, що дане правопорушення є малозначимим, а саме як вбачається з копії закордонного паспорта гр. ОСОБА_1 даний паспортний документ є встановленого зразка і належить пред»явникові, виданий уповноваженим на те органом, однак термін дії якого закінчився, крім цього з врахуванням даних про особу правопорушника і пом”якшуючих відповідальність обставини, а саме: що ОСОБА_1 вперше притягується до адміністративної відповідальності, у вчиненому розкаюється, наміру незаконно порушувати державний кордон України не мав, зі слів має на утриманні перестарілих батьків та дружину, просить не накладати штрафу у зв’язку з важким матеріальним становищем, а обмежитись м’яким покаранням, приходжу до переконання, що до ОСОБА_1 слід застосувати ст. 22 КпАП України, з якої вбачається, що при малозначності вчиненого адміністративного правопорушення суддя вправі обмежитись усним зауваженням.

Керуючись ст. ст. 22, 204-1 ч.1, 280, 283, 284 КпАП України, суддя,


п о с т а н о в и в :


ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 204-1 ч. 1 КпАП України, та відповідно до ст. 22 КпАП України звільнити його від адміністративної відповідальності внаслідок малозначності скоєного правопорушення та обмежитись усним зауваженням,.

Постанова судді у справах про адміністративні правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого ст.. 32 КпАП України.

Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду Львівської області через Жовківський районний суд Львівської області.



          Суддя                                                                                          Кобзар В. М.



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація