№2-646/2007 p.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 вересня 2007 року Володарський районний суд Донецької області
в складі судді Яковенко М. М
при секретарі Темір В.В.
за участю осіб, які приймали участь
у справі:
позивач ОСОБА_1
розглянув у відкритому судовому засіданні в залі суду смт. Володарське цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
встановив:
Позивач звернувся до суду з позовною заявою про розірвання шлюбу з відповідачкою, який був зареєстрований 28.09.1985 року виконкомом Кальчикської сільської ради Володарського району, за актовим записом НОМЕР_1 Від шлюбу мають повнолітню доньку ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1народження. Позивач вважає, що шлюб розпався остаточно, шлюбні відносини припинені у 2004 році, у теперішній час позивач проживає з іншою жінкою та бажає узаконити свої відносини, а тому просить суд розірвати шлюб.
У судовому засіданні позивач підтримав свої позовні вимоги та наполягав на їх задоволені. Просить судові витрати при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу покласти на нього.
Відповідачка у судове засідання не з*явилася, але залишила суду письмову заяву, в якій позовні вимоги визнала та просить справу розглягути у її відсутність.
Дослідив матеріали справи, вислухав позивача, розглянув письмову заяву відповідачки, суд вважає, що позов підлягає задоволенню, тому як позивач наполягає на розірвані шлюбу, а відповідачка не заперечує проти цього, що свідчить про те, що подальше спільне життя подружжя та збереження сім*ї стало не можливим, а тому шлюб необхідно розірвати. Витрати пов*язані з видачею свідоцтва про розірвання шлюбу необхідно покласти на позивача.
Керуючись ст. ст. 174, 209, 213-215, ЦПК України, ст. ст. 105, 112 Сімейного Кодексу України, суд, -
вирішив:
Розірвати шлюб між ОСОБА_1та ОСОБА_2 зареєстрованний виконкомом Кальчикської сільської ради Володарського району Донецької області 28.09.1985 року, за актовим записом НОМЕР_1
Стягнути з ОСОБА_1держмито на користь держави у розмірі 17(сімнадцять) гривен при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу, звільнивши від сплати ОСОБА_2
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, рішення набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
На рішення може бути подана заява про апеляційне оскарження або апеляційна скарга в Апеляційний суд м. Маріуполя Донецької області через Володарський районний суд протягом 10 днів з дня його проголошення.
Апеляційна скарга може буги подана до Апеляційного суду м. Маріуполя Донецької області протягом 20 днів, у випадку подачі здори про апеляційне оскарження протягом 10 днів.