РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
№ 2-7849\07
04 жовтня 2007 року. Московський районний суд м. Харкова в складі:
головуючого - судді Погасій О.Ф.
при секретарі Бащук В.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ:
Сторони одружені з 23 квітня 2004р. Від шлюбу мають доньку ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1р.н.
Позивач просить шлюб з відповідачем розірвати, оскільки брачно-сімейні відносини припинені, у зв'язку із тим, що по різним життєвим питанням стали виникати сварки, що є основною причиною розладу в сім'ї. Сімейні відносини позивач з відповідачем не підтримують більше року. Відновлювати відносини не бажає, почуття любові до відповідача утрачено. В даний час вважає, що родина розпалася остаточно і відновлена бути не може. Витрати, пов'язані з оформленням розлучення в органах РАЦС просила стягнути з відповідача.
Відповідач у судовому засіданні проти задоволення позову не заперечував, пояснив, що примирення с позивачкою неможливе.
Суд, вислухавши пояснення сторін, перевіривши матеріали справи, вважає , що позов підлягає задоволенню.
Сторонам не удалося створити міцну родину, брачно-сімейні відносини між ними припинені , на примирення сторони не згодні, вважають, що родина розпалася остаточно і відновлена бути не може, просять шлюб розірвати.
При таких обставинах суд вважає, що позов підлягає задоволенню. Витрати, зв'язані з оформленням розірвання шлюбу в органах РАЦС, варто покласти на відповідача.
Керуючись ст. 10, 60, 212, 215 ЦПК України, ст. 110, 112 Сімейного Кодексу України, суд,
ВИРІШИВ :
Позов задовольнити.
Шлюб, зареєстрований між ОСОБА_1та ОСОБА_2 , 23 квітня 2004 року у міському відділі РАЦС № 1 Харківського обласного управління юстиції, актовий запис № 350 - розірвати.
Стягнути з ОСОБА_2держмито в доход держави в сумі 17 /сімнадцять/ грн., а ОСОБА_1від сплати держмита звільнити.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10 денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копій до апеляційної інстанції або в порядку 4.4 ст. 295 ГПК України.