Судове рішення #25499198

ПОСТАНОВА справа 0603/4867/12

                                         Іменем України провадження: 1-п/0603/194/12



07.08.2012 року Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області в складі:

головуючого - судді . . . . . . . . ОСОБА_1

при секретарі . . . . . . . . . . . . . ОСОБА_2

з участю прокурора . . . . . . . . ОСОБА_3,

          розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Бердичеві кримінальну справу, порушену за ст. 140 ч.2 КК України (в редакції 1960 року) за фактом крадіжки із підвалу громадянки ОСОБА_4, з постановою слідчого СВ Бердичівського МВ УМВС України в Житомирській області про направлення кримінальної справи до суду для вирішення питання про її закриття у зв’язку із закінченням строків давності, -

в с т а н о в и в :

          14 червня 1997 року слідчим Бердичівського МРВВС порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст. 140 ч.21 КК України (в редакції 1960 року) за фактом крадіжки із підвалу громадянки ОСОБА_4. Особа, яка скоїла злочин, проведеними слідчими діями та оперативно-розшуковими заходами не встановлена.

          В постанові слідчий ставить питання про можливість закриття кримінальної справи в зв’язку із закінченням строків давності. Постанова погоджена заступником прокурора м. Бердичева.

          Потерпіла в судове засідання не з'явилася, причини неявки не відомі, про час та місце розгляду справи повідомлялася, до суду надала заяву про розгляд справи у її відсутності. Суд вважає можливим розглянути справу у її відсутності.

Прокурор в судовому засіданні постанову підтримав.

          Вислухавши думку прокурора, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку про наявність підстав для закриття кримінальної справи у зв’язку з закінченням строків давності.

          Судом встановлено, що в ніч на 04.07.1997 року невідома особа проникла в підвальне приміщення будинку №59 по вул. Леніна в м. Бердичеві, де шляхом взлому вхідних дверей комори №14 звідки таємно викрала майно, що належить громадянці ОСОБА_4 спричинивши власниці значну матеріальну шкоду на загальну суму 400 грн.

          14 вересня 1997 року постановою дізнавача Бердичівського МРВВС попереднє слідство по справі зупинено до встановлення особи, причетної до скоєння злочину.

          Відповідно до ч.3 ст.11-1 КПК України, якщо в ході дізнання та досудового слідства протягом строків, зазначених у частині першій статті 49 Кримінального кодексу України, не встановлено особу, яка вчинила злочин, суд вправі закрити кримінальну справу у зв’язку з закінченням строків давності за наявності підстави, передбаченої частиною другою цієї статті, тобто коли минуло 15 років із моменту вчинення злочину.

З часу вчинення даного злочину минув зазначений строк.           

На підставі наведеного, керуючись ч. 1 ст. 49 КК України, ст.ст. 11-1 ч. 3, 282 КПК України, суд –

п о с т а н о в и в :

          Кримінальну справу № 1167/97, порушену за ст. 140 ч.2 КК України (в редакції 1960 року) за фактом крадіжки із підвалу громадянки ОСОБА_4 - закрити у зв’язку із закінченням строків давності.


На постанову може бути подано апеляцію до апеляційного суду Житомирської області через Бердичівський міськрайонний суд протягом 7 діб з дня її винесення.



Суддя:




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація