Судове рішення #25499613

Справа № 1615/4884/2012


Номер рядка звіту 41


УХВАЛА

про відкриття провадження у справі


18.10.2012

Суддя Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області ОСОБА_1, розглянувши справу за позовною заявою ОСОБА_2 до ОСОБА_3 за участю третьої особи Крюківського ВДВС Кременчуцького МУЮ про виселення з жилого приміщення без надання іншого жилого приміщення, –

В С Т А Н О В И В :

          Позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст. 119-120 ЦПК України.

          Перешкоди для відкриття провадження по даній справі відсутні.

          Керуючись ст. 122 ЦПК України, –

У Х В А Л И В :

          Відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_2 до ОСОБА_3 за участю третьої особи Крюківського ВДВС Кременчуцького МУЮ про виселення з жилого приміщення без надання іншого жилого приміщення.

Призначити попереднє судове засідання на 26 жовтня 2012 року о 14 годині 30 хвилин.

Копію ухвали про відкриття провадження у справі направити сторонам та третім особам у справі.

Направити відповідачам та третім особам копії позовної заяви з додатками.

Відповідачам, в разі наявності, надати до судового засідання письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.

          Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя                                                                                          Н.В. Мурашова



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація