Судове рішення #2552503
ПОСТАНОВА (копія)

ПОСТАНОВА (копія)

справа № 3-    1002/07

с. м. т. Шевченкове                                                                            24 вересня 2007 року

Суддя Шевченківського районного суду Харківської області Островська Н.І.. розглянувши матеріали,  які надійшли від MB № 9 ДАТ при УМВСУ в Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1,    ІНФОРМАЦІЯ_1,      українця,  громадянина України,  не працює,  мешкає : АДРЕСА_1,  за  ст.  121  ч. 1  КпАП України.

 

ВСТАНОВИВ:

 

27.08.2007 року в с. м. т. Шевченкове по вул.  Гордссва о 16-10 годині гр-н ОСОБА_1,  керував транспортним засобом КМЗ Днепр МТ -11,  номерний знакНОМЕР_1,  який не пройшов ТО у встановлений час,  про що було складено протокол про адміністративне правопорушення серії АД № 033867 від 27.08.2007 року

В судове засідання ОСОБА_1 не з'явився,  хоча про його час та місце був повідомлений належним чином.

Перевіривши зібрані у справі докази,  приходжу до твердого висновку,  що вина правопорушника у вчиненні інкримінованого правопорушення повністю доказана протоколом та його протокольним поясненням,  а останній підлягає притягненню до адміністративної відповідальності.

На підставі викладеного,  керуючись   ч. 1  ст.  121, . 252. 280,  284-285 КпАП України.

ПОСТАНОВИ В:

1.      Визнати ОСОБА_7 винним у вчиненні адміністративного правопорушення,  передбаченого ч. 1  ст.  121 КпАП,  відповідно до протоколу АД № 033867 від 27.08.2007 року.

2.      Накласти на ОСОБА_7 адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі  17 гривень в прибуток держави .

3.      Постанову оголосити негайно.

Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація