Судове рішення #25591027

                                                                                                                                                                                                        

Справа № 3/0546/752/2012




П О С Т А Н О В А


20 серпня 2012 року. Суддя Совєтського районного суду м.Макіївки Донецької області ОСОБА_1, розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов з СОМ ДТП ДАІ м.Макіївки про притягнення до відповідальності за ст. 126 ч.2 КпАП України


          ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого, мешкає за адресою: м.Макіївка-44, 2-й кварталАДРЕСА_1,

В С ТА Н О В И В:


20 липня 2012 року о 16 год. 20 хв. Напроти будинку № 24, по вул. Добролюбова, що у Совєтському районі м.Макіївки, громадянин ОСОБА_2 керував транспортним засобом марки », без реєстраційного номеру, ща належить ОСОБА_3, не маючи прав на керування транспортним засобом, а також поліса обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності, чим порушив п.2.1 а, б Правил дорожнього руху, тобто своїми діями скоїв правопорушення, передбачене ст. 126 ч 2 КУпАП.

Правопорушник до суду з”явився, свою провину визнав повністю.

Заслухавши правопорушника, вивчивши матеріали справи, вважаю за наступне.

Згідно ст. 13 ч 1 КУпАП до осіб у віці від 16 до 18 років, які скоїли адміністративне правопорушення, застосовуються міри впливу, передбачені ст. 24-1 КУпАП. У разі здійснення особами від 16 до 18 років адміністративних правопорушень, передбачених ст. 121-127 КУпАП, вони підлягають адміністративній відповідальності на загальних підставах. Проте, з урахуванням характеру скоєного правопорушення та особи правопорушника до зазначених осіб можуть бути застосовані заходи впливу, передбачені ст. 24-1 КУпАП.

Нормами ст.. 24-1 КУпАП передбачено, що за вчинення адміністративних правопорушень до неповнолітніх у віці від шістнадцяти до вісімнадцяти років можуть бути застосовані такі заходи впливу: 1) зобов’язання публічно або в іншій формі попросити вибачення у потерпілого; 2) попередження; 3) догана або сувора догана; 4) передача неповнолітнього під нагляд батькам, або особам, які їх замінюють, чи під нагляд педагогічному або трудовому колективу за їх згодою, а також окремим громадянам на їх прохання.

Санкцією ч 2 ст. 126 КУпАП передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 30 до 35 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

З урахуванням вищевикладеного, вважаю за можливе до неповнолітнього ОСОБА_2 застосувати такий захід впливу як попередження.


          Керуючись ст.ст.13 ч.1, 24-1,284 КпАП України, -


П О С Т А Н О В И В:


          На підставі ст. 24-1 КУпАП ОСОБА_2 притягнути до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч 2 ст. 126 КУпАП та застосувати до неповнолітнього такий засіб впливу як попередження.


          Постанова проголошена та може бути оскаржена в апеляційний суд Донецької області через суд першої інстанції у десятиденний строк з моменту проголошення або опротестована у той же строк прокурором.



                    Суддя:                                                                      Ю.А.Мельник


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація