Судове рішення #25592101

БРОВАРСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

м.Бровари Справа № 1007/10729/2012

провадження № 2-н/1007/870/2012

03.10.2012


У Х В А Л А

«03»жовтня 2012 року м.Бровари Київської області

Суддя Броварського міськрайонного суду Київської області Василишин В.О., розглянувши заяву ОСОБА_1 про видачу судового наказу щодо стягнення із сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Княжицьке»про стягнення заборгованості по заробітні й платі,

в с т а н о в и в:

Відповідно до статті 3 Цивільного процесуального кодексу України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.

Згідно із пунктом 3 статті 100 ЦПК України суддя відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу, у разі якщо: 1) заявлено вимогу, не передбачену статтею 96 цього Кодексу; 2) із заяви і поданих документів вбачається спір про право; 3) наявні обставини, зазначені у пунктах 2-5 частини другої статті 122 цього Кодексу.

Перевіривши заяву й додані до неї матеріали, й зважаючи на те, що між сторонами існує спір щодо розміру, як зазначається у заяві невиплаченої, заробітної плати, то приходжу до висновку про існування між ОСОБА_1 та СТОВ «Княжицьке»спору про право, а тому у прийнятті заяви про видачу судового наказу слід відмовити на підставі підпункту 2 пункту 3 статті 100 ЦПК України.

На підставі викладеного та керуючись ст.100 ЦПК України,

у х в а л и в:

У прийнятті заяви ОСОБА_1 щодо видачі судового наказу про стягнення із сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Княжицьке»невиплаченої заробітної плати –відмовити.

Роз’яснити ОСОБА_1 положення частини 2 статті 101 ЦПК України про те, що відмова у прийнятті заяви унеможливлює повторне звернення з такою самою заявою. Заявник у цьому випадку має право звернутися з тими самими вимогами у позовному порядку.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Київської області через Броварський міськрайонний суд Київської області шляхом подачі апеляційної скарги протягом п’яти днів з дня її проголошення відповідно до вимог статей 294-296 ЦПК України. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо її не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.


Суддя В. О. Василишин





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація