БРОВАРСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
м.Бровари Справа № 1007/10729/2012
провадження № 2-н/1007/870/2012
03.10.2012
У Х В А Л А
«03»жовтня 2012 року м.Бровари Київської області
Суддя Броварського міськрайонного суду Київської області Василишин В.О., розглянувши заяву ОСОБА_1 про видачу судового наказу щодо стягнення із сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Княжицьке»про стягнення заборгованості по заробітні й платі,
в с т а н о в и в:
Відповідно до статті 3 Цивільного процесуального кодексу України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.
Згідно із пунктом 3 статті 100 ЦПК України суддя відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу, у разі якщо: 1) заявлено вимогу, не передбачену статтею 96 цього Кодексу; 2) із заяви і поданих документів вбачається спір про право; 3) наявні обставини, зазначені у пунктах 2-5 частини другої статті 122 цього Кодексу.
Перевіривши заяву й додані до неї матеріали, й зважаючи на те, що між сторонами існує спір щодо розміру, як зазначається у заяві невиплаченої, заробітної плати, то приходжу до висновку про існування між ОСОБА_1 та СТОВ «Княжицьке»спору про право, а тому у прийнятті заяви про видачу судового наказу слід відмовити на підставі підпункту 2 пункту 3 статті 100 ЦПК України.
На підставі викладеного та керуючись ст.100 ЦПК України,
у х в а л и в:
У прийнятті заяви ОСОБА_1 щодо видачі судового наказу про стягнення із сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Княжицьке»невиплаченої заробітної плати –відмовити.
Роз’яснити ОСОБА_1 положення частини 2 статті 101 ЦПК України про те, що відмова у прийнятті заяви унеможливлює повторне звернення з такою самою заявою. Заявник у цьому випадку має право звернутися з тими самими вимогами у позовному порядку.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Київської області через Броварський міськрайонний суд Київської області шляхом подачі апеляційної скарги протягом п’яти днів з дня її проголошення відповідно до вимог статей 294-296 ЦПК України. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо її не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя В. О. Василишин