Судове рішення #25592169

БРОВАРСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

м.Бровари Справа № 1007/10793/2012

провадження № 6-а/1007/103/2012

15.10.2012


У Х В А Л А

«15»жовтня 2012 року м.Бровари Київської області

Суддя Броварського міськрайонного суду Київської області Василишин В.О., розглянувши в порядку письмового провадження заяву ОСОБА_1 про зобов’язання відповідача подати звіт про виконання постанови суду, накладення штрафу по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 Пенсійного фонду України у Броварському районі про визнання дій протиправними, зобов’язання провести перерахунок пенсії та виплату недоплаченої суми пенсії,

в с т а н о в и в:

У вересні 2012 року ОСОБА_1 звернувся до суду із заявою про зобов’язання відповідача ОСОБА_2 Пенсійного фонду України у м. Броварах та Броварському районі Київської області подати звіт про виконання постанови Броварського міськрайонного суду Київської області від 18 листопада 2010 року по адміністративній справі №2а-1821/2010, про винесення ухвали про накладення штрафу на керівника ОСОБА_2 Пенсійного фонду України у м. Броварах та Броварському районі Київської області у розмірі до 30 мінімальних заробітних плат та про стягнення з відповідача на користь ОСОБА_1 половини суми накладеного штрафу та зобов’язання відповідача виконати постанову суду і вчасно сплачувати присуджені періодичні платежі.

У провадженні Броварського міськрайонного суду Київської області перебувала адміністративна справа № 2а-1821/2010 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 Пенсійного фонду України у Броварському районі Київської області про визнання дій протиправними, зобов’язання провести перерахунок пенсії та виплату недоплаченої суми пенсії.

Постановою Броварського міськрайонного суду від 18 листопада 2010 року позов задоволено. Визнано дії ОСОБА_2 Пенсійного фонду України у Броварському районі Київської області щодо не проведення перерахунку пенсії ОСОБА_1 відповідно до ст. ст. 50, 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»протиправними. Зобов’язано ОСОБА_2 Пенсійного фонду України у Броварському районі провести з 12 травня 2010 року перерахунок розміру основної та додаткової пенсій ОСОБА_1 відповідно до ст.50, ч. 4 ст. 54, ч. 3 ст. 67 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», із розрахунку 8 (восьми) мінімальних пенсій за віком на 75 % мінімальної пенсії за віком, виходячи з розміру мінімальної пенсії за віком, встановленої ч. 1 ст. 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», та виплатити йому недоплачену суму пенсії з урахуванням проведених виплат.

Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 08 квітня 2011 року апеляційну скаргу ОСОБА_2 Пенсійного фонду України в Броварському районі Київської області залишено без розгляду, а постанову Броварського міськрайонного суду Київської області від 18 листопада 2010 року залишено без змін.

Відповідно до ч. 1 ст. 267 КАС України суд, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, має право зобов’язати суб’єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений законом строк звіт про виконання судового рішення.

Згідно із ч. 9 ст. 267 КАС України особа-позивач, на користь якої ухвалено постанову суду, має право подати до суду першої інстанції заяву про визнання протиправними рішень, дій чи бездіяльності, вчинених суб’єктом владних повноважень –відповідачем на виконання такої постанови суду або порушення прав позивача, підтверджених такою постановою суду.

У такій заяві зазначаються:

1)          найменування адміністративного суду, до якого подається заява;

2)          ім’я (найменування) позивача, поштова адреса, а також номер засобу зв’язку, адреса електронної пошти, якщо вони відомі;

3)          ім’я (найменування) відповідача, посада і місце служби посадової чи службової особи, поштова адреса, а також номер засобу зв’язку, адреса електронної пошти, якщо вони відомі;

4)          ім’я (найменування) третіх осіб, які брали участь у розгляді справи, поштова адреса, номер засобу зв’язку, адреса електронної пошти, якщо вони відомі;

5)          номер адміністративної справи;

6)          відомості про набрання постановою законної сили та про наявність відкритого касаційного провадження;

7)          інформація про день отримання виконавчого листа та пред’явлення його до виконання;

8)          інформація про хід виконавчого провадження;

9)          документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати за подання відповідної заяви;

10)          перелік документів та інших матеріалів, що додаються.

На підтвердження обставин, якими обґрунтовуються вимоги, позивач зазначає докази, про які йому відомо і які можуть бути використані судом.

До заяви додаються докази її надсилання рекомендованим поштовим відправленням з повідомленням про вручення відповідачам і третім особам не раніше семи робочих днів до дня подання заяви до суду.

Заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дня її підписання. У разі якщо заява подається представником, у ній зазначаються ім’я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв’язку, адреса електронної пошти, якщо вони відомі. Одночасно із заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.

Таку заяву може бути подано протягом десяти днів з дня, коли позивач дізнався або повинен був дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів, але не пізніше дня завершення строку пред’явлення до виконання виконавчого листа, виданого за відповідною постановою суду.

У разі відповідності заяви вказаним вище вимогам вона підлягає розгляду та вирішенню в порядку письмового провадження або в судовому засіданні на розсуд суду протягом десяти днів з дня її отримання. Неприбуття в судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду такої заяви.

У разі невідповідності вказаним вище вимогам вона ухвалою суду, прийнятою в порядку письмового провадження, повертається заявнику. Така ухвала суду може бути оскаржена.

Таким чином, подана заява підлягає поверненню заявнику, оскільки вона не відповідає вимогам ч. 9 ст. 267 КАС України, а саме не містить:

1.          інформації про хід виконавчого провадження;

2.          доказів надсилання її рекомендованим поштовим відправленням з повідомленням про

вручення відповідачу не раніше семи робочих днів до дня подання заяви до суду.

Крім того, вище вказана заява може бути подана до суду протягом десяти днів з дня, коли позивач дізнався або повинен був дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів, але не пізніше дня завершення строку пред’явлення до виконання виконавчого листа, виданого за відповідною постановою суду, про що також не зазначено в заяві.

На підставі вищевикладеного та керуючись ч. 9 ст. 267 КАС України, -

у х в а л и в:

Заяву ОСОБА_1 про зобов’язання відповідача подати звіт про виконання постанови суду, накладення штрафу по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 Пенсійного фонду України у Броварському районі про визнання дій протиправними, зобов’язання провести перерахунок пенсії та виплату недоплаченої суми пенсії –повернути заявнику.

Ухвала суду може бути оскаржена до адміністративного суду апеляційної інстанції через Броварський міськрайонний суд Київської області протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали.

У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 КАС України, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.


Суддя В. О. Василишин





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація