Судове рішення #2571665

                                                                                                                    

                                                                                                                 Справа № 2-0-28/2008р.

 

 

                                                 Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

                                       ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

 

18 квітня  2008  р.                                                                      смт.Печеніги

                

                            Печенізький районний суд Харківської області

 

у складі : головуючого - судді Смирнова В.А.

                 при секретарі -          Меденець Т.С. 

 

розглянувши у відкритому судовому засіданні  в залі суду  смт. Печеніги цивільну справу за  заявою ОСОБА_1про встановлення факту  належності правоустановлюючих документів,

 зацікавлена особа: Печенізьке МДКПТІ  Харківської області ,  

 

                                           в  с  т  а  н  о  в  и  в :

 

            ОСОБА_1 звернувся до суду з  заявою про встановлення  факту належності правоустановлюючих документів, зацікавлена особа: Печенізьке МДКПТІ  Харківської області.  

        ОСОБА_1.  в заяві  вказує,  що  він народився ІНФОРМАЦІЯ_1 в сім*ї  ОСОБА_2та ОСОБА_3 .

         В селищній раді  с. Юрченково Чугуївського району, як вказує заявник, 17.04.1967р.  було видано свідоцтво про його народження, в якому його прізвище вказано як “ОСОБА_1”, в паспорті громадянина України він також вказаний як “ОСОБА_1”.

         Заявник  в заяві зазначає, що в свідоцтві про право приватної власності на житловий будинок, а також в технічному паспорті на житловий будинок, який розташований за адресою : АДРЕСА_1,   його  прізвище  вказано як “ОСОБА_1” .

            В данний час,  як вказує заявник, він бажає  проізвести розпорядження житловим будинком, але не може цього зробити з причини різниці в написанні  його прізвища.

Заявник просить суд встановити факт належності  ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1.,  свідоцтва про право приватної власності на житловий будинок, який розташований за адресою: АДРЕСА_1, яке видане 14.01.1988 р. виконкомом Печенізької селищної ради народних депутатів на ім*я “ОСОБА_1” ( на рос. мові).

Встановити факт належності  ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1.,  технічного паспорта на житловий будинок, який розташований за адресою: АДРЕСА_1,  виданого 02.12.1982 р. Чугуївським  БТІ на ім*я “ОСОБА_1” ( на рос. мові).

            Заявник  та його представник  в судовому засіданні  заяву підтримали.

            Представник зацікавленої  особи в  судове засідання не з*явився, хоча про день, час та місце слухання справи повідомлявся належним чином, але надав суду письмову заяву,  в якій просить справу розглядати за його відсутності, заперечень проти  заяви ОСОБА_1. не надав.

            Допитавши заявника, свідків, дослідивши письмові матеріали справи, оцінивши надані заявником докази, суд вважає заяву, як таку що підлягає задоволенню. При цьому суд виходить з наступного.

          Матеріалами справи встановлено, що згідно свідоцтва про народження, серія НОМЕР_1,  від 17 квітня 1967 р.( повторне) , зареєстрованого  в с. Юрченково Чугуївського району Харківської області -  “ОСОБА_1“(на рос.мові) народився ІНФОРМАЦІЯ_1, його батьками є “ОСОБА_2” та “ОСОБА_3” (на рос.мові) , актовий запис № 79 від 22 вересня 1913 р ( а.с.11).

Згідно пенсійного посвідчення НОМЕР_2 від 18.06.1984р., виданого  відділом соцзабезпечення Чугуївського району Харківської області -  “ОСОБА_1” (на рос.мові)  має право на пенсію за віком. ( а.с.6).

Згідно  довідки серія ВЛ-76 № 279148 від 12.12.1979 р., виданої ВТЕК - “ОСОБА_1”( на рос. мові) є інвалідом 1 групи за зором.( а.с.4).

Згідно  копії технічного паспорту, виданого 02.12.1982 р.-  власником будинку  за адресою АДРЕСА_1вказано “ОСОБА_1” ( на рос. мові) ( а.с.8-10).

Згідно свідоцтва про право  власності на житло від 14.01.1988р.,  виданого  виконкомом Печенізької селищної ради народних депутатів-  житловий будинок за адресою:АДРЕСА_1 належить “ОСОБА_1 ”( на рос. мові). ( а.с. 7).

Згідно  паспорта громадянина України,  серія НОМЕР_3 , виданого Печенізьким  РВУМВС У в Харківській області 07 травня  2001 року  заявник значиться зареєстрованим за адресою: АДРЕСА_1.( а.с.5).

            Свідки ОСОБА_4., ОСОБА_5. суду пояснили, що заявника вони знають давно,    вони мешкають  поруч. Прізвище заявника “ОСОБА_1”, але  коли в свідоцтво про право  приватної власності  на житловий будинок та технічний паспорт на житловий будинок вносили його прізвище, то допустили помилку, замість прізвища “ОСОБА_1” внесли прізвище “ОСОБА_1”, а так як заявник інвалід  1 групи за зором, то він не побачив помилку.

            Суд вважає, що необхідно задовільнити заяву ОСОБА_1. про встановлення факту  належності правоустановлюючих документів, так як його заява обгрунтована, не протиречить законодавству та встановлення цього факту потрібно заявнику для реалізації  його права на розпорядження майном.

 Керуючись  ст.ст.  4-8, 10,11, 60, 88, 209, 212, 214, 215, ст.256, ст.259  ЦПК  України, суд-

 

                                            В  И  Р  І  Ш  И  В :

 

             Заяву ОСОБА_1 задовільнити повністю.

Встановити факт належності  ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1.,  свідоцтва про право приватної власності на житловий будинок, який розташований за адресою: АДРЕСА_1, яке видане 14.01.1988 р. виконкомом Печенізької селищної ради народних депутатів на ім*я “ОСОБА_1” ( на рос. мові).

Встановити факт належності  ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1.,  технічного паспорта на житловий будинок, який розташований за адресою: АДРЕСА_1,  виданого 02.12.1982 р. Чугуївським  БТІ на ім*я “ОСОБА_1” ( на рос. мові).

 Рішення  може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Харківської області через Печенізький районний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.

 

 

 Суддя:                                                                                                         Смирнов В.А.

 

 

  

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація