Судове рішення #2575592
Справа 2-691/07

Справа 2-691/07

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ        УКРАЇНИ

01 жовтня 2007 року Кагарлицький районний суд Київської області

в складі: головуючого - судді                   Шевченко І.І.

при секретарі                                            Хміль Л.П.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Кагарлик справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дітей, -

встановив:

позивачка просить суд постановити рішення, згідно якого щомісячно стягувати з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Києва, аліменти на її користь на утримання дітей: синів - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3 та дочку ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_4, в розмірі 1/2 частини всіх видів заробітку, але не менше 30% прожиткового мінімуму встановленого для дітей відповідного віку на кожну дитину, починаючи з дня подання заяви до повноліття дітей, від сплати судового збору та оплати інформаційно - технічних послуг її звільнити на підставі, відповідно, п.4 ст.4 Декрету KM України «Про державне мито» та п.4 ч.3 ст. 81 ЦПК України поклавши судові витрати на відповідача посилаючись на те, що в період спільного проживання в зареєстрованому шлюбі з відповідачем у них народилося троє неповнолітніх дітей: сини - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 і ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3 і дочка - ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_4, які після розірвання шлюбу залишені проживати з нею.

Відповідач в даний час сім'ю не утримує, участі у вихованні дітей не приймає, матеріальної допомоги дітям не надає і їй самій приходиться утримувати трьох дітей.

Відповідач за станом здоров'я працездатний, про те не працює, на своєму утриманні других дітей чи працездатних батьків не має.

Відповідач заявлений позов визнав повністю і просить суд його задовольнити, оскільки він дійсно від шлюбу з позивачкою має трьох неповнолітніх дітей і згідно закону зобов'язаний сплачувати аліменти на їх утримання.

Вислухавши сторони, вивчивши матеріали справи, суд вважає, за необхідне заявлений позов задовольнити. Вимоги позивачки законні, обгрунтованні і в судовому засіданні доведенні.

В судовому засіданні суд встановив наступні обставини та відповідні їм правовідносини.

Відповідач являється батьком трьох неповнолітніх дітей : синів ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3 та дочки ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_4  і згідно діючого законодавства зобов'язаний виплачувати аліменти на їх утримання.

Відповідно до ст.. 180 СК України батьки зобов'язані утримувати дітей до досягнення ними повноліття, а тому суд стягує з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання неповнолітніх дітей: синів ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3 та дочки ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_4, в розмірі 14 частини всіх видів заробітку, але не менше 30% прожиткового мінімуму встановленого для дітей відповідного віку на кожну дитину, починаючи з дня подання заяви до досягнення найстаршою дитиною повноліття, 51 грн. держмита в доход держави та 7грн.50коп. витрати на інформаційне технічне забезпечення..

На підставі ст.ст. 180,181, 182 СК України, керуючись ст.ст. 10.60.212.213.214.215 ЦПК України суд, -

вирішив:

стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Києва, аліменти на її користь на утримання дітей: синів - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3 та дочку ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_4, в розмірі 14 частини всіх видів заробітку, але не менше 30% прожиткового мінімуму встановленого для дітей відповідного віку на

 

кожну дитину, починаючи з дня подання заяви до досягнення найстаршою дитиною повноліття

Стягнути з ОСОБА_2 на користь ГУДКУ у Київській області для Кагарлицького райсуду за інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи р\р 31211259700324, МФО 821018, код 23569487, банк - ГУДК у Київській області 7 (сім) грн. 50 коп. та 51 (п'ятдесят одну ) грн. держмита в доход держави.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано до апеляційного суду Київської області через Кагарлицький районний суд протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Апеляційна скарга на рішення суду подається до апеляційного суду Київської області протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація