Судове рішення #25759379

Справа № 2303/1172/12

10.10.2012


Справа №1-п/2303/42/12

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


04 вересня 2012 року смт. Драбів

Драбівський районний суд Черкаської області у

головуючого –судді Чепурного О.П.,

при секретарі –Добробог Ю.В.,

з участю прокурора Панімаша О.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Драбів кримінальну справу з постановою про направлення кримінальної справи № НОМЕР_1 в Драбівський районний суд для вирішення питання про її закриття внаслідок зміни обстановки, -

ВСТАНОВИВ:

15 червня 2012 року Драбівським РВ УМВС порушена кримінальна справа №0411200069 стосовно ОСОБА_1, по факту незаконного вирощування снотворного маку, за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 310 КК України.

ОСОБА_1 обвинувачується в тому, що вона з весни 2012 року на присадибній ділянці по вул. Шевченка, 49 в с. Безбородьки Драбівського району Черкаської області шляхом рихлення та прополювання від бур’янів незаконно вирощувала 201 рослину маку, які згідно висновку судової експертизи наркотичних засобів № 2/1217 від 05 липня 2012 року являються маком снотворним, що містить наркотичні засоби і 12 червня 2012 року були виявлені та вилучені працівниками міліції.

02 серпня 2012 року ОСОБА_1 було пред’явлено обвинувачення за ч. 1 ст. 310 КК України.

В судовому засіданні свою вину у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 310 КК України визнала повністю, в скоєному щиросердечно розкаюється. Просила звільнити його від кримінальної відповідальності в зв’язку зі зміною обстановки, а справу провадженням закрити.

В судовому засіданні прокурор постанову слідчого міліції про закриття провадження по справі внаслідок зміни обставин підтримав, просив звільнити ОСОБА_1 від кримінальної відповідальності, а справу провадженням закрити.

Суд вважає, що кримінальна справа, порушена 15 червня 2012 року Драбівським РВ УМВС стосовно ОСОБА_1, за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 310 КК України підлягає закриттю, а ОСОБА_1 звільненню від кримінальної відповідальності з наступних підстав.

Злочин, передбачений ч. 1 ст. 310 КК України, обвинувачення у вчиненні якого пред’явлено ОСОБА_1 відноситься до категорії невеликої тяжкості, по місцю проживання характеризується виключно з позитивної сторони, раніше до кримінальної відповідальності не притягувалася, на обліку лікаря –психіатра та в лікаря –нарколога Драбівської ЦРЛ не перебуває.

Таким чином, оскільки злочин вчинений ОСОБА_1 перестав бути суспільно-небезпечним і сама обвинувачена не являє суспільної небезпеки, а притягнення її до кримінальної відповідальності втратило актуальність, вона підлягає звільненню від кримінальної відповідальності, а справа закриттю.

Керуючись ст. 48 КК України, ст. 7 КПК України,-






ПОСТАНОВИВ:


ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, звільнити від кримінальної відповідальності, у зв’язку зі зміною обстановки, а справу провадженням закрити.

Постанова може бути оскаржена до судової палати в кримінальних справах апеляційного суду Черкаської області протягом семи діб з часу її проголошення.



Головуючий


ВІРНО:


Суддя Драбівського райсуду                                                                                 О.П.Чепурний


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація