Справа № 429/5967/12
У Х В А Л А
іменем України
06 червня 2012 року м. Павлоград
Суддя Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області Перекопський М.М., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся до суду з позовом, в якому просить розірвати шлюб з відповідачем, зареєстрований 27 грудня 2003 року відділом реєстрації актів громадянського стану Павлоградського міського управління юстиції Дніпропетровської області, від якого мають неповнолітніх дітей –ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2.
Відповідно до ч.2 ст.110 Сімейного Кодексу України позов про розірвання шлюбу не може бути пред’явлено протягом одного року після народження дитини, крім випадків, коли один із подружжя вчинив протиправну поведінку , яка містить ознаки злочину щодо другого з подружжя або дитини.
Відповідно до п.5 ч.3 ст.121 ЦПК України позовна заява повертається , якщо подано заяву про розірвання шлюбу до досягнення дитиною одного року без дотримання вимог, встановлених Сімейним Кодексом України.
За таких обставин вважаю, що позовна заява підлягає поверненню, оскільки після народження доньки подружжя - ОСОБА_4 не минуло одного року та позивачем не надано відомостей стосовно протиправної поведінки відповідача , яка містить ознаки злочину щодо позивачки або дитини.
На підставі викладеного та керуючись ч.2 ст.110 СК України, п.5 ч.3 ст.121 ЦПК України, суддя
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - повернути позивачу.
Роз’яснити позивачу, що у відповідності до ч.5 ст.121 ЦПК України повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції може бути подана в апеляційний суд Дніпропетровської області через Павлоградський міськрайонний суд протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя:
ОСОБА_5