Справа № 429/7082/12
У Х В А Л А
10 жовтня 2012 року м. Павлоград
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області у складі:
головуючого -судді Перекопського М.М.
при секретарі судового засідання -Шевченко В.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа Перша Павлоградська державна нотаріальна контора, про визнання договору дійсним, -
В С Т А Н О В И В:
До Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області надійшла позовна заява ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа Перша Павлоградська державна нотаріальна контора, про визнання договору дійсним.
До початку розгляду справи по суті позивач подав уточнену позовну заяву у якій просив визнати договір купівлі-продажу дійсним. В уточненій позовній заяві позивач пред'явив свої вимоги до іншого відповідача - ОСОБА_2
У судовому засіданні представник позивача ОСОБА_4 уточнив, що просить замінити попереднього відповідача - Першу Павлоградську державну нотаріальну контору на належного відповідача ОСОБА_2, а Першу Павлоградську державну нотаріальну контору залучити в якості третьої особи.
Відповідно до ст. 31 ЦПК України до початку розгляду судом справи по суті позивач має право шляхом подання письмової заяви змінити предмет або підставу позову.
Згідно ст. 33 ЦПК України суд за клопотанням позивача, не припиняючи розгляду справи, замінює первісного відповідача належним відповідачем, якщо позов пред'явлено не до тієї особи, яка має відповідати за позовом, або залучає до участі у справі іншу особу як співвідповідача. Після заміни відповідача або залучення до участі у справі співвідповідача справа за клопотанням нового відповідача або залученого співвідповідача розглядається спочатку.
Враховуючи, що договір купівлі-продажу, який позивач просить визнати дійсним укладався з ОСОБА_2, та те, що вимог до Першої Павлоградської державної нотаріальної контори позивач не заявляє, суд вважає за можливе замінити первісного відповідача - Першу Павлоградську державну нотаріальну контору на належного відповідача ОСОБА_2, а розгляд справи відкласти.
Керуючись ст.ст.31, 33, 209, 293 ЦПК України, суд -
У Х В А Л И В:
Задовольнити клопотання представника позивача ОСОБА_4 про заміну неналежного відповідача та відкладення розгляду справи.
Замінити неналежного відповідача Першу Павлоградську державну нотаріальну контору на належного відповідача ОСОБА_2.
Залучити до участі у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання договору дійсним в якості третьої особи Першу Павлоградську державну нотаріальну контору.
Відкласти розгляд справи до 23 жовтня 2012 року 09 год. 00 хв.
Ухвала суду оскарженню не підлягає.
Суддя: М. М. Перекопський