Судове рішення #259917
Справа № 22а/3135 Головуюча у суді 1-ї інстанції Грибан І

Справа № 22а/3135      Головуюча у суді 1-ї інстанції Грибан І.0.

Категорія 36                             Доповідач Матюшенко І.В.

УХВАЛА ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

5 жовтня 2006 року апеляційний суд Житомирської області в складі:

головуючого Матюшенка І.В.

суддів: Жизневської А.В., Малаховоі Н.М.

при секретарі Мартинюк І.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Житомирі апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу судді Богунського районного суду м. Житомира від 6 липня 2006 року за матеріалами позовної заяви ОСОБА_1 до Контрольно-ревізійного управління в Житомирській області про визнання дій неправомірними,

встановив :

Ухвалою судді Богунського районного суду від 6 липня 2006 року позовна заява ОСОБА_1 визнана неподаною та повернута заявнику.

У поданій апеляційній скарзі ОСОБА_1 просить скасувати вказану ухвалу, справу повернути до суду першої інстанції для подальшого розгляду, посилаючись на порушення судом норм процесуального права.

Апеляційна скарга підлягає до часткового задоволення з таких підстав.

Подані ОСОБА_1 заява від 13 червня 2006 року та уточнююча позовна заява від 2 6 червня 2005 року, в цілому, за формою та змістом відповідають вимогам ст. ст. 105, 106 КАС України, а тому вона помилково визнана суддею неподаною та повернута позивачу.

Керуючись ст. ст. 196, 198, 199, 206 КАС України, апеляційний суд,

ухвалив :

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 задовольнити частково.

Ухвалу судді Богунського районного суду м. Житомира від 6 липня 2006 року скасувати, позовну заяву ОСОБА_1 направити до Богунського районного суду м. Житомира для вирішення питання про її прийняття.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення і з цього дня може бути оскаржена у касаційному порядку безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом одного місяця.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація