Судове рішення #260920
13806-2006А

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ


Автономна Республіка Крим, 95000, м.Сімферополь, вул. К.Маркса, 18, к. 310



УХВАЛА

 


 

12.10.2006

Справа №2-10/13806-2006А


За позовом – Закритого акціонерного товариства “Страхова група “ТАС”,м. Київ (03062, м. Київ, пр. Перемоги, 65)

До відповідача –  Державної виконавчої служби в Київському районі м. Сімферополя,      м. Сімферополь (95034, м. Сімферополь, б. Франко, 25)

Скарга на дії  ДВС

                                                                                                               Суддя С.Я. Тітков


                                                    П Р Е Д С Т А В Н И К И :


Від позивача – Коваль Є.Ю. – ю/к Кримської регіональної дирекції ЗАТ “Страхова група “ТАС”, дов. пост. № 04-05/016 від 10.01.2006 р.

Від відповідача – Кадиров У.І. – держаний виконавець ДВС в Київському районі                    м. Сімферополя, дов. пост. від 01.09.2006 р.

Суть спору:

            Розглядається скарга ЗАТ “Страхова група “ТАС”, м. Київ, до Державної виконавчої служби у Київському районі м. Сімферополя, в якій заявник просить скасувати постанову державного виконавця Таран А.Н. від 19.07.2006 р. про стягнення виконавчого збору у сумі 10 247, 40 грн., а також зобов’язати державного виконавця винести постанову про закінчення виконавчого провадження.

            У ході розгляду скарги від представника ЗАТ “Страхова група “ТАС” Коваля Є.Ю. надійшла заява, в якої відмовляється від викладених у скарзі вимог у зв’язку з тим, що вони задоволені Київським ДВС добровільно.

            Дійсно, відповідно до постанови начальника ДВС Київського району                 м. Сімферополя Байрамова Т.Р. від 31.08.2006 р. постанова державного виконавця від 19.07.2006 р. скасована, так само як і постанова про відкриття виконавчого провадження № 10410 від 19.07.2006 р. про стягнення з ЗАТ “Страхова група “ТАС” виконавчого збору.

            Оскільки відмова позивача від адміністративного позову не суперечить матеріалам справи, інтересам сторін і чинному законодавству, суд вважає можливим прийняти її.

            На підставі викладеного, керуючись  ст. ст. 157, 160, 181  Кодексу адміністративного судочинства України, суд –


                                                              У Х В А Л И В :


     Провадження у справі закрити.


Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим                                        Тітков С.Я

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація