Україна
БРОВАРСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
м.Бровари Справа № 1007/9379/2012
Номер провадження 6/1007/461/2012
У Х В А Л А
«16»листопада 2012 року м.Бровари Київської області
Броварський міськрайонний суд Київської області в складі:
головуючого -судді Василишина В.О.,
при секретарі -Мищенко С.Л.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду подання відділу державної виконавчої служби Броварського міськрайонного управління юстиції Київської області про визначення частки майна боржника ОСОБА_1 у майні, яким вона володіє спільно із іншими особами,
в с т а н о в и в:
У провадженні Броварського міськрайонного суду Київської області перебувала цивільна справа № 2-1450/11 за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про стягнення грошових коштів за договором позики.
Рішенням Броварського міськрайонного суду від 18 жовтня 2011 року (яке набрало законної сили) позов задоволено частково. Постановлено стягнути із ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, на користь ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, суму боргу за договором позики від 17 березня 2008 року в розмірі -95 708 грн. 40 коп., три проценти річних за прострочення виконання зобов'язання в сумі -5 905 грн. 35 коп., а також судові витрати в сумі -120 грн. 00 коп. В іншій частині у задоволенні позову відмовлено.Крім того, повернуто ОСОБА_2 судовий збір в сумі -900 грн. 00 коп.
На виконання цього судового рішення видано виконавчий лист, який прийнято до виконання відділом державної виконавчої служби Броварського міськрайонного управління юстиції Київської області про що винесено державним виконавчем відповідну постанову від 08 грудня 2011 року (а.с.77).
Крім того, постановою державного виконавця ВДВС БМУЮ від 02 квітня 2012 року накладено арешт на частину квартири АДРЕСА_1, яка належить боржнику ОСОБА_1 в межах суми стягнення. Заборонено ОСОБА_1 здійснювати відчуження будь-якого майна, яке їй належить, в межах суми боргу (а.с.79).
У серпні 2012 року ВДВС БМУЮ звернувся до суду із поданням, у якому просить визначити частку ОСОБА_1 у квартирі АДРЕСА_1.
Як вбачається із досліженого у судовому засіданні свідоцтва про право власності на житло від 16 жовтня 1995 року, копія якого долучена до матеріалів справи, квартира АДРЕСА_1 надежить на праві спільної сумісної власності:- ОСОБА_3, - ОСОБА_4, - ОСОБА_5, - ОСОБА_1, - ОСОБА_6, - ОСОБА_7.
У судове засідання представник ВДВС БМУЮ не з'явився, надав до суду заяву про розгляд справи у його відсутність.
У судовому засіданні представник стягувача ОСОБА_2 -ОСОБА_8 підтримала подання й не заперечувала проти визначення частки боржника в нерухомому майні в розмірі -1/6 частини.
У судовому засіданні боржник ОСОБА_1 не заперечувала проти визначення її частки в спільному сумісному нерухомому майні в розмірі -1/6 частини.
Інші заінтересовані особи у судове засідання не з'явилися, причини неявки не повідомили. Про день час та місце розгляду справи повідомлялися у встановленому цивільним процесуальним законодавством порядку.
Відповідно до статті 379 ЦПК України питання про визначення частки майна боржника у майні, яким він володіє спільно з іншими особами, вирішується судом за поданням державного виконавця. Суд у десятиденний строк розглядає це питання у судовому засіданні з повідомленням сторін та заінтересованих осіб. Неявка сторін та інших осіб не є перешкодою для вирішення питання про визначення частки майна боржника у майні, яким він володіє спільно з іншими особами.
Заслухавши пояснення учасників судового розгляду, які з'явилися у судове засідання, дослідивши матеріали справи та надані докази, суд приходить до висновку, що подання ВДВС БМУЮ підлягає задоволенню. Частка ОСОБА_1 у квартирі АДРЕСА_1 повинна бути визначена у розмірі -1/6 частини із урахуванням інших співвласників. У судовому засіданні не встановлено жодних обставин, які б впливали на розмір цієї частки.
Керуючись статтею 379 ЦПК України, Броварський міськрайонний суд Київської області,
у х в а л и в:
Подання задовольнити.
Визначити частку ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, у квартирі АДРЕСА_1 в розмірі - 1/6 частини.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Київської області через Броварський міськрайонний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня її проголошення.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо її не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя В. О. Василишин
16.11.2012