Справа № 0110/2765/2012
Р І Ш Е Н Н Я
і м е н е м У к р а ї н и
06 листопада 2012 року смт. Кіровське АР Крим
Кіровській районний суд Автономної Республіки Крим у складі:
головуючого -судді Данилової О. В,
при секретарі -Ставіцькій О. О,
розглянувши у судовому засіданні в залі суду в смт. Кіровське АР Крим цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу,
в с т а н о в и в :
Позивач звернулася до суду із позовною заявою до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу, мотивуючі свої вимоги тим, що шлюб був укладений 12.08.2006 року, відсутність взаєморозуміння, поваги й довіри привели до розпаду родини. Від шлюбу мають дочку -ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1. Примирення неможливо, оскільки вони втратили почуття кохання та поваги. Сімейні відносини сторонами припинені з жовтня 2012 року.
Позивач в судовому засіданні позов підтримала, просила шлюб розірвати, на примирення не згодна. Відповідач в судовому засіданні позов визнав, просив шлюб розірвати, зазначив, що збереження родини не можливе.
Вислухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи у їх сукупності, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
Згідно частини 4 статті 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
Визнання відповідачем позову не суперечить закону та не порушує права, свободи, чи інтереси інших осіб, у зв'язку з чим суд приймає визнання відповідачем позову та вважає за можливе ухвалити рішення.
Відповідно до ст. 104 СК України, шлюб припиняється унаслідок його розірвання.
Згідно зі ст. 110 ч.1 СК України, позов про розірвання шлюбу може бути пред'явлений одним з подружжя.
Судом встановлено, що сторони уклали шлюб 12.08.2006 року, зареєстрований Відділом реєстрації актів громадянського стану Кіровського рай управління юстиції Автономної Республіки Крим, актовий запис №54 (а.с. 5). Від шлюбу мають неповнолітню дитину -ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає разом з позивачкою (а.с. 6,7). Сімейні відносини сторонами припинені з жовтня 2012 року та не відновлювалися. Родина розпалася через втрату почуттів кохання та поваги. Примирення між подружжям неможливо. Шлюб існує формально. Збереження шлюбу суперечить інтересам позивачки.
В поданій до суду заяві позивачка вказала, що відмовляється від стягнення з відповідача судових витрат, у зв'язку з чим суд залишає питання стягнення з відповідача зазначених витрат без розгляду. Крім того в зазначеній заяві просить залишити їй після розірвання шлюбу прізвище ОСОБА_1.
На підставі наведеного, керуючись статтями 104, 105, 110, 112 СК України, статтями 10, 11, 60, 62, 130, 169, 174, 209, 212, 214, 215 ЦПК України, суд, -
в и р і ш и в :
позов ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу, -задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_3 та ОСОБА_1, зареєстрований 12.08.2006 року, Відділом реєстрації актів громадянського стану Кіровського рай управління юстиції Автономної Республіки Крим, актовий запис №54-розірвати.
Після розірвання шлюбу позивачці залишити прізвище, що було набуте у шлюбі -ОСОБА_1.
Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду АР Крим. Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Суддя О. В. Данилова