Судове рішення #26555050

СВАЛЯВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №710/2279/12

Провадження № 2/710/2681/12



Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

12.10.2012 року м. Свалява

Свалявський районний суд Закарпатської області у складі:

головуючої - судді Василиха Ж.В.,

при секретарі - Дичка О.І.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу,-


В С Т А Н О В И В :


Позивач звернувся в суд з позовом до відповідачки про розірвання шлюбу. Свої позовні вимоги мотивує тим, що 30 грудня 2003 року він з відповідачкою зареєстрував шлюб у Дусинській сільській раді Свалявського району Закарпатської області, актовий запис №32. Від даного шлюбу у них народилася одна дитина, а саме донька ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1. Однак, подружнє життя у них не склалося, вони втратили почуття та повагу одне до одного, між ними виникають суперечки та сварки. З серпня 2010 року між ними припинились шлюбні стосунки , подальше спільне проживання та збереження їх шлюбу буде суперечити інтересам кожного з них та їхній дитині, тому просить шлюб розірвати, дитину залишити проживати разом з відповідачкою.

У судове засідання позивач ОСОБА_1 не з"явився, однак подав до суду заяву в якій просить розглянути справу у його відсутності, позовні вимоги підтримує повністю, примирення не бажає.

Відповідачка ОСОБА_2 у судове засідання також не з"явилась, однак подала до суду заяву в якій просить розглянути справу у її відсутності, позовні вимоги визнає повністю.

Відповідно до ч. 2 ст. 197 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню з таких підстав.

У судовому засіданні встановлено, що 30 грудня 2003 року у виконкомі Дусинської сільської ради Свалявського району Закарпатської області було зареєстровано шлюб між ОСОБА_1, 1963 року народження та ОСОБА_3, 1980 року народження, актовий запис №32. Від даного шлюбу у подружжя народилася одна дитина, а саме донька ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 (а. с.5).

Також встановлено, що подружнє життя у сторін не склалося, так як вони мають різні характери та погляди на сімейне життя, що призводить до частих непорозумінь та сварок, сімейним життям не проживають з серпня 2010 року, шлюб між ними існує лише формально.

Відповідно до ч. 2 ст. 112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

Враховуючи, що подальше спільне життя подружжя і збереження їх шлюбу буде суперечити інтересам кожного з них та їхній дитині, суд вважає, що шлюб між сторонами слід розірвати.

На підставі наведеного та керуючись ст. ст. 110, 112 СК України, ст. ст. 10, 11, 88, 174 ч. 4, 212-215, 218 ЦПК України, суд,-


В И Р І Ш И В :


Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу -задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4 та ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_5, зареєстрований 30 грудня 2003 року у виконкомі Дусинської сільської ради Свалявського району Закарпатської області, актовий запис № 32 -розірвати.

Після розірвання шлюбу ОСОБА_3 залишити прізвище ОСОБА_3.

Стягнути з ОСОБА_3, мешканки АДРЕСА_1 на користь ОСОБА_1 судовий збір у сумі 107 (сто сім) грн. 30 коп.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Закарпатської області через суд першої інстанції шляхом подачі в десятиденний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.



Головуюча Василиха Ж.В.


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація