Справа № 412/15581/2012 (2о/412/325/2012)
У Х В А Л А
про відкриття провадження
04 грудня 2012 року суддя Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Мельниченко С.П., розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1, заінтересована особа: Комунальне підприємство «Дніпропетровське міжміське бюро технічної інвентаризації»про встановлення факту належності правовстановлюючого документу, -
В С Т А Н О В И В:
До Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська надійшла заява ОСОБА_1, заінтересована особа: Комунальне підприємство «Дніпропетровське міжміське бюро технічної інвентаризації»про встановлення факту належності правовстановлюючого документу.
Вивчивши зазначену заяву і додані до неї документи, та приймаючи до уваги, що не вбачається підстав для залишення вказаної заяви без руху, підстав для повернення заяви позивачу, або підстав для відмови у відкритті провадження у справі, крім того, враховуючи категорію складності даної цивільної справи та відсутність необхідності проведення попереднього судового засідання відповідно до ч. 5 ст. 122, ч. 1 ст. 127, ч. 7 ст. 130 ЦПК України, суддя, -
У Х В А Л И В:
Відкрити провадження у цивільній справі за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа: Комунальне підприємство «Дніпропетровське міжміське бюро технічної інвентаризації»про встановлення факту належності правовстановлюючого документу та призначити вказану цивільну справу у судове засідання на 12-30 годину 25 грудня 2012 року.
Копію ухвали надіслати особам, які беруть участь у розгляді справи, заінтересованим особам надіслати копію заяви з копіями доданих до них документів.
Ухвала може бути оскаржена тільки в частині недотримання правил підсудності в апеляційному порядку до апеляційного суду Дніпропетровської області через Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська шляхом подачі апеляційної скарги в 5-денний строк з дня отримання її копії.
Суддя: С.П. Мельниченко