Справа НОМЕР_2-896-2007 року
Рішення
Іменем України
24 жовтня 2007 року Горохівський районний суд
Волинської області в складі:
головуючого Ковальчука В.Д.
при секретарі Домбровській З.П.
за участю позивача ОСОБА_1
представника відповідача ОСОБА_2
розглянувши у попередньому відкритому судовому засіданні в місті Горохові справу за позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 про визнання права власності на приміщення столярного цеху-пилорами , -
встановив:
Позивач звернувся з позовом до відповідача про визнання права власності на приміщення столярного цеху-пилорами, яке знаходиться в ІНФОРМАЦІЯ_2.
Мотивує свій позов тим, що він працював в ІНФОРМАЦІЯ_3, який в подальшому був реорганізований в ІНФОРМАЦІЯ_1. Як члену колективного сільськогосподарського підприємства йому було виділено майновий пай посвідчений свідоцтвом про право власності на майновий пай НОМЕР_1 на суму ІНФОРМАЦІЯ_4 грн. Рішенням комісії від ІНФОРМАЦІЯ_5 року позивачу було виділено майновий пай в натурі приміщенням столярного цеху-пилорами, що в ІНФОРМАЦІЯ_2.
В даний час позивач є власником даного приміщення, але в зв»язку з відсутністю правовстановлюючих документів договір передачі нотаріально посвідчити не може. Просить позов задовольнити.
Представник відповідача позов визнав, вважає, що позов слід задовільнити.
Суд вважає, що позов підставний і підлягає до задоволення.
Згідно з ст. 392 ЦК України, власник майна може пред»явити позов про визнання його права власності, якщо це право оспорюється або не визнається іншою особою, а також у разі втрати ним документа, який засвідчує його право власності..
У відповідності з свідоцтвом НОМЕР_1 (а.с. 6) ОСОБА_1 мав у власності майновий пай на суму ІНФОРМАЦІЯ_4 грн.
Згідно акту НОМЕР_2 приймання-передачі основних фондів (а.с. 5), приміщення столярного цеху-пилорами було передано у власність ОСОБА_1
Судом встановлено, що рішенням комісії від ІНФОРМАЦІЯ_5 року ОСОБА_1 було передано у власність приміщення столярного цеху-пилорами, а тому суд визнає його право власності на вказане майно.
Керуючись ст. ст. 10, 60, 212, 215 ЦПК України, ст. ст. 392 ЦК України, суд, -
вирішив:
Позов задовольнити.
Визнати право власності ОСОБА_1 на приміщення столярного цеху-пилорами, що в ІНФОРМАЦІЯ_2.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений статтею 294 цього Кодексу, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.