Судове рішення #26711720


Справа № 0417/8545/2012

№ 2/0417/5058/2012


ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


02 липня 2012 року Індустріальний районний суд м. Дніпропетровська у складі:

головуючого судді: Бєсєди Г.В.

при секретарі: Кривич О.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Індустріального районного суду м. Дніпропетровська справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

ВСТАНОВИВ:


В червні 2012 року до Індустріального районного суду м. Дніпропетровська звернулась ОСОБА_1 з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

Позовні вимоги Позивач обґрунтовує тим, що на протязі останніх років сімейне життя з Відповідачем поступово погіршувалось, що в результаті привело до фактичного припинення між ними шлюбних відносин, Відповідач постійно нехтує сімейними цінностями, не здатен підтримувати нормальну моральну атмосферу в сім'ї, піклуватися про побудову сімейних відносин. Зазначає, що примирення між ним та Відповідачем неможливо, оскільки це суперечить її інтересам, та інтересам її дитини, обґрунтовуючи тим, що в їх сім'ї постійно виникають сварки, свідком яких нерідко стає їх дитина, що впливає на її психічний стан.

В судове засідання з'явився позивач.

Відповідач в судове засідання не з'явився, про час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином, причини неявки суду не повідомив, клопотань про відкладення розгляду справи чи про розгляд справи у його відсутність не подав, в зв'язку з чим, суд за згодою позивача ухвалив проводити заочний розгляд справи з ухваленням заочного рішення суду.

Вислухавши пояснення позивача, дослідивши матеріали справи, з'ясувавши фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, суд вважає, що позов про розірвання шлюбу підлягає задоволенню з наступних підстав.

В судовому засіданні встановлено, що сторони одружені з 06 липня 2007 року, відповідно до свідоцтва про одруження серії НОМЕР_1, виданого Великодальницькою сільською радою, Біляївського району, Одеської області від 06 липня 2007 року, актовий запис № 27 (а.с. 9).

Від спільного подружнього життя позивач та відповідач мають дитину -ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 (копія свідоцтва про народження серії НОМЕР_2, виданого Індустріальним відділом реєстрації актів цивільного стану Дніпропетровського міського управління юстиції 24 жовтня 2007 року) (а.с.10).

Згідно зі ст. 112 Сімейного кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають значення.

Враховуючи пояснення позивача, що збереження шлюбу суперечить інтересам її дитини, через відсутність взаємної допомоги, втрати почуттів та поваги, суд вважає, що подальше спільне життя і збереження родини стало неможливим.

Відповідно до ст. 113 Сімейного кодексу України, особа, яка змінила своє прізвище у зв'язку з реєстрацією шлюбу, має право після розірвання шлюбу надалі іменуватися цим прізвищем або відновити своє дошлюбне прізвище.

Керуючись ст.ст. 10, 11, 208-209, 212-215, 224-227 ЦПК України, ст.ст. 110, 111, 112, 113 Сімейного Кодексу України, -



ВИРІШИВ:

Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрований Великодальницькою сільською радою, Біляївського району, Одеської області 06 липня 2007 року, актовий запис № 27-розірвати.

Після розірвання шлюбу прізвище ОСОБА_1 залишити -ОСОБА_1.


Рішення набирає законної сили відповідно до загального порядку, встановленому Цивільним процесуальним кодексом України.

Заочне рішення може бути переглянуте судом за письмовою заявою відповідача з поданням такої заяви у десятиденний термін з дня отримання копії рішення.

У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення, на рішення може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Дніпропетровської області через Індустріальний районний суд м. Дніпропетровська протягом десяти днів з дня постановлення ухвали про залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення.


Суддя: Г.В. Бєсєда



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація