Справа № 22ц/1932 Головуючий в суді 1-ї інстанції Борташевич В.Ф.
Категорія 4 4 Доповідач Матюшенко І.В.
УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
9 листопада 2006 року апеляційний суд Житомирської області в складі: головуючого Матюшенка І.В. суддів: Малаховоі Н.М., Невмержицької Т.І. при секретарі Кульчицькій І.В.
за участі представників сторін ОСОБА_1 та ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Житомирі
апеляційну скаргу ОСОБА_3 на рішення Бердичівського міськрайонного суду від 9 серпня 2006 року у справі за позовом ОСОБА_4, ОСОБА_3 та ОСОБА_5 до закритого акціонерного товариства „Бердичівмеблі" (далі - Товариство) про визнання недійсними рішень загальних зборів Товариства від 4 квітня 2005 року,
встановив :
Рішенням Бердичівського міськрайонного суду від 9 серпня 2006 року відмовлено у задоволенні позову ОСОБА_4, ОСОБА_3 та ОСОБА_5 до ЗАТ „Бердичівмеблі" про визнання недійсними рішень загальних зборів акціонерів Товариства від 4 квітня 2005 року.
У поданій апеляційній скарзі ОСОБА_3 просить скасувати рішення суду першої інстанції та ухвалити нове про задоволення позову, посилаючись -на порушення судом норм процесуального права, так, на думку апелянта, суд мав прийняти від позивачів уточнення позовних вимог щодо дати проведення загальних зборів акціонерів Товариства (не 4 квітня, а 4 березня 2005 року), яке було заявлено в процесі судового розгляду в усній формі і шляхом подачі відповідної заяви через канцелярію суду.
Апеляційна скарга не підлягає до задоволення з таких підстав.
Встановлено, що 4 березня 2005 року відбулися загальні збори акціонерів Товариства (а.с.8-11, 93-94) на яких було.прийнято ряд рішень, які оскаржуються позивачами. Проте, як в позовній заяві, так і в ході розгляду справи, позивачі ОСОБА_4 і ОСОБА_5 та представник позивача ОСОБА_3 просили визнати недійсними рішення загальних зборів акціонерів ЗАТ „Бердичівмеблі" від 4 квітня 2005 року.
За таких обставин, коли відсутній предмет спору, суд першої інстанції дійшов обґрунтованого висновку про безпідставність позову.
Доводи апелянта про те, що в процесі розгляду справи було заявлено усне клопотання про уточнення позовних вимог (щодо предмету позову) спростовуються змістом проколу судового засідання (а.с.43, 52-53, 74-75, 95-102, 107-111), зауваження щодо правильності та повноти якого сторонами не подавалися, а заява „про уточнення змісту позовної заяви" представником апелянта та позивачами ОСОБА_4 та ОСОБА_5 подана до суду після оголошення судом рішення по справі (а.с.114).
Рішення постановлене судом з додержанням норм матеріального та процесуального права, а тому підстави для його скасування відсутні.
Керуючись ст. ст. 303, 307, 308, 313-315 ЦПК України, апеляційний суд,
ухвалив :
Апеляційну скаргу ОСОБА_3 відхилити.
Рішення Бердичівського міськрайонного суду від 9 серпня 2006 року залишити без зміни.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення і може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Верховного Суду України протягом двох місяців з дня набрання нею законної сили.