Справа № 22ц/1290/6720/12
Провадження № 22ц/1290/6720/12
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
04 січня 2013 року Колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Луганської області у складі:
головуючого судді - Околота Г.М.
суддів - Гаврилюка В.К., Коротенка Є.В. ,
заслухавши суддю-доповідача по виконанню вимог ст.301 ЦПК України по підготовці до апеляційного розгляду цивільної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Артемівського районного суду м.Луганська від 04 грудня 2012 року за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення моральної шкоди,
В С Т А Н О В И Л А:
При підготовці справи до апеляційного розгляду були проведені підготовчі дії, передбачені ст.301 ЦПК України.
Враховуючи, що по справі за апеляційною скаргою підготовчі дії проведено повно, колегія суддів вважає їх достатніми для закінчення підготовки апеляційного розгляду справи з призначенням до розгляду у судовому засіданні.
Керуючись ст.302 ЦПК України, колегія суддів
У Х В А Л И Л А:
Визнати підготовку цивільної справи до апеляційного розгляду за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Артемівського районного суду м.Луганська від 04 грудня 2012 року за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення моральної шкоди - закінченою.
Призначити справу до розгляду у судовому засіданні у приміщенні апеляційного суду Луганської області на «24» січня 2013 на 10-00 годин.
У судове засідання викликати сторони.
Головуючий:
Судді: