ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
21 листопада 2006 р. | № 17/16-2006/12 |
Вищий господарський суд України у складі колегії суддів :
головуючого судді | Овечкіна В.Е., |
суддів | Чернова Є.В., |
Цвігун В.Л., |
розглянув касаційне подання |
Заступника прокурора Київської області |
на постанову | від 17.08.06 Київського міжобласного апеляційного господарського суду |
у справі | № 17/16-06/12 господарського суду Київської області |
за позовом | Заступника прокурора Київської області в інт. держави в особі Кабінету Міністрів України |
до | 1.Дослідного господарства “Дмитрівка” Інституту садівництва 2.ТзОВ “Холдінгова компанія “Ісполін” 3.Української академії аграрних наук |
про | визнання біржового контракту недійсним та застосування наслідків недійсності правочину |
В С Т А Н О В И В:
Ухвалою Вищого господарського суду України від 23.10.2006 прийнято до касаційного провадження касаційне подання Заступника прокурора Київської області та призначено розгляд справи на 21.11.2006 на 11 год. 10 хв.
Представники відповідача-1 та відповідача-3 у призначене судове засідання не з’явилися, про причини неявки суду не повідомили.
Від відповідача-2 ТзОВ “Холдінгова компанія “Ісполін” надійшло клопотання про відкладення розгляду справи у зв’язку з неможливістю направлення свого представника в судове засідання.
Відповідно до п. 1 частини першої ст. 77 ГПК України господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу розгляд справи, зокрема, в разі нез'явлення в засідання представників сторін.
Зважаючи на викладене для забезпечення права сторін на участь в засіданні господарського суду, передбачене ст. 22 ГПК України, суд розгляд касаційної скарги у справі відкладає.
Враховуючи наведене, керуючись статтями 22, 86, 108 Господарського процесуального кодексу України, суд
У Х В А Л И В:
Розгляд касаційного подання Заступника прокурора Київської області відкласти на 05.12.06 о 12 год.30 хв.
Головуючий суддя В. Овечкін
судді Є. Чернов
В. Цвігун