Судове рішення #27361
177/19-06

          

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   01030, м. Київ, вул. Комінтрену, 16 тел. 235-76-94


У Х В А Л А

"29" червня 2006 р.                                                                               Справа № 177/19-06


За позовом

Дочірнього підприємства "Київське обласне дорожнє управління" Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України", м. Київ

до

Товариства з обмеженою відповідальністю "Фастівагрошляхбуд", м. Фастів

про

стягнення 1975,13 грн.


                                                                                Суддя Т.П. Карпечкін

В засіданні приймали участь:


від позивача

Млечко Є.С. (дов. № 11д від 20.03.2006 р.)

від відповідача

не з’явився


Обставини справи:          


          Господарським судом Київської області розглядається справа за позовом Дочірнього підприємства "Київське обласне дорожнє управління" Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Фастівагрошляхбуд" про стягнення 1975,13 грн.

Ухвалою суду від 19.06.2006 р. розгляд справи було відкладено на 29.06.2006 р.

          Представник відповідача в судове засідання не з’явився, про день і час розгляду справи був повідомлений належним чином.

          Відповідач не надав суду витребуваних документів, зазначених в ухвалі господарського суду Київської області від 22.05.2006 р.           

          У судовому засіданні виникла необхідність витребування нових доказів.

          В зв’язку з нез’явленням в судове засідання відповідача та необхідністю витребування нових доказів, розгляд справи підлягає відкладенню.

          Враховуючи вищезазначене та керуючись ст.ст. 77, 86, ГПК України, господарський суд, -

ухвалив:

        

          1. Розгляд справи відкласти на 27.07.2006 р. на 09 год. 30 хв. (засідання відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Комінтерну, 16).

          2. Явка в судове засідання уповноважених представників сторін визнається обов’язковою.

          3. Зобов'язати позивача надати суду належним чином завірене положення про Білоцерківське шляхово ремонтне будівельне управіління № 78.

          4.Зобов’язати сторін провести звірку заборгованості, про що скласти акт звірки. Позивачу акт звірки надати до суду.

          4. Зобов’язати відповідача виконати вимоги ухвали від 22.05.2006 р.

          5. Попередити сторони про відповідальність, передбачену п.5 ст.83 ГПК України, а також, що у разі невиконання вимог суду, щодо надання доказів, справу може бути розглянуто за наявними в ній матеріалами справи згідно ст.75 ГПК України.   


Суддя                                                                                                 Т.П. Карпечкін

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація