Судове рішення #27468860


Справа № 2602/2244/12

П О С Т А Н О В А

іменем України


"30" жовтня 2012 р. Дарницький районний суд

м. Києва

у складі: головуючого -судді Пойди С.М.

при секретарі -Моргун Т.А.

за участі прокурора -Демчишина А.В.,

представника цивільного позивача -ОСОБА_1,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Києві кримінальну справу за обвинуваченням ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Ямпіль Вінницької області, мешканця АДРЕСА_1, громадянина України, освіта середня, неодруженого, раніше судимого, непрацюючого, у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України,


ВСТАНОВИВ:


У провадженні суду знаходиться кримінальна справа за обвинуваченням ОСОБА_2 у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України.

Вказана кримінальна справа була призначена у попереднє судове засідання на 18 жовтня 2012 року та до судового розгляду 30 жовтня 2012 року, однак викликаний судом підсудний ОСОБА_2 до судового засідання не з'явився, причини своєї неявки суду не повідомив, у зв'язку з чим розгляд справи було відкладено.

З урахуванням викладеного та враховуючи обов'язковість участі підсудного у судовому засіданні, суд вважає необхідним застосувати примусовий привід до ОСОБА_2 через орган внутрішніх справ.

На підставі викладеного та керуючись ст. 292 КПК України, суд


ПОСТАНОВИВ:


Застосувати привід у судове засідання на 16 листопада 2012 року на 09.00 годину підсудного ОСОБА_2, який мешкає по АДРЕСА_1.

Виконання постанови доручити Дарницькому РУ ГУМВС в місті Києві.

Контроль за виконанням постанови покласти на прокурора Дарницького району

міста Києва.



Головуючий -суддя: С.М. Пойда


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація