Справа № 296/706/13- ц
2-о/296/53/13
У Х В А Л А
"28" січня 2013 р. м.Житомир
Суддя Корольовського районного суду м. Житомира Анциборенко Н.М., розглянувши заяву ОСОБА_1, заінтересована особа ПП Фуріков ОСОБА_2 про встановлення факту перебування в трудових відносинах,-
В С Т А Н О В И В :
Заявник в порядку окремого провадження звернувся до суду з заявою, в якій просить встановити факт перебування в трудових відносинах з ПП Фуріковим ОСОБА_2 на посаді водія.
Згідно ч.4 ст.256 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті провадження у справі, якщо з заяви про встановлення факту, що має юридичне значення, вбачається спір про право.
Із наданої заяви вбачається трудовий спір між заявником та заінтересованою особою, який підлягає розгляду в порядку позовного провадження.
Керуючись ч.4 ст.256 ЦПК України, -
У Х В А Л И В:
Відмовити у відкритті провадження у справі за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа ПП Фуріков ОСОБА_2 про встановлення факту перебування в трудових відносинах.
Ухвалу про відмову у відкритті провадження у справі невідкладно надіслати заявникові разом із заявою та всіма доданими до неї документами.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області через Корольовський районний суд м. Житомира протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Н. М. Анциборенко