Судове рішення #2771282
Справа № 2-о-27/2007 p

 Справа 2-о-27/2007 p.

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

01 листопада 2007 року року Межівський районний суд Дніпропетровської області в складі: головуючої судді Літвінової Л.Ф., при секретарі Москвіті Н.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду смт. Межова цивільну справу за заявою ОСОБА_1про встановлення неправильності запису в акті цивільного стану, заінтересована особа: Відділ реєстрації актів цивільного стану Межівського районного управління юстиції,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1. звернулася до суду із заявою про встановлення неправильності запису в акті цивільного стану, заінтересована особа: Відділ реєстрації актів цивільного стану Межівського районного управління юстиції.

01 листопада 2007 року на до судовому засіданні заявниця заявила про свою відмову від заяви.

Представник заінтересованої особи проти відмови заявника від заяви не заперечує.

У відповідності до вимог ч. 2 ст. 174, ч.3 ст. 206 ЦПК України заявниця попереджена про наслідки відмови від заяви, оскільки провадження у справі закривається і вона не зможе повторно звернутися до суду з приводу спору між тими самим сторонами, про той самий предмет, із тих самих підстав.

У відповідності до п.3 ч. 1 ст. 205 ЦПК України суд ухвалою закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від заяви і відмова прийнята судом.

Підстав для не прийняття відмови від заяви судом не встановлено.

Керуючись п.3 ч. 1 ст. 205 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Провадження в справі за заявою ОСОБА_1про встановлення неправильності запису в акті цивільного стану, заінтересована особа: Відділ реєстрації актів цивільного стану Межівського районного управління юстиції, в зв"язку з відмовою заявника від заяви закрити.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Дніпропетровської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-ти -денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст.295 ЦПК України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація