Судове рішення #2772997

Справа № 2-290/07

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

« 28 » вересня 2007 року Любомльський районний суд Волинської області в

складі:

головуючого - судді ПЕШКОВА М.І.,

при секретарі НОСКУ А.В.,

з участю позивача ОСОБА_1,

відповідача ОСОБА_2

розглянувши у відбитому судовому засіданні в місті Любомль цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

встановив:

У Любомьський районний суд з позовною заявою звернулася ОСОБА_1, котра просить постановити рішення, яким розірвати її шлюб з ОСОБА_2. Свої вимоги обґрунтувала тим, що при спільному проживанні, її чоловік зловживав спиртними напоями, не допомагав у веденні господарства та на цьому грунті виникали сварки. Неодноразово просила змінити свою поведінку, проте реакції на її зауваження не було ніякої. При таких обставинах їхні подальші спільні стосунки, як подружжя, неможливі, так як це, суперечить їх інтересам, тому змушена звертатися до суду, просить позов задовольнити.

У судовому засіданні позивачка вимоги позову підтримала повністю та пояснила, що намагалася зберегти сім"ю, просила відповідача змінити свою поведінку, однак відповідач поведінки своєї не змінив, по господарству та в побуті не допомагає. Майно придбане в шлюбі розділять в добровільному порядку.

У судовому засіданні відповідач позов визнав повністю проти розірвання шлюбу з позивачкою не заперечив.

Аналізом доказів у справі суд встановив наступні фактичні обставини.

 

2 Позивачка ОСОБА_2 (дошлюбне прізвище Романюк ) та відповідач ОСОБА_2, 27 лютого 2005 року зареєстрували шлюб у Машівській сільській раді Любомльського району, про що відповідно виконано актовий запис під №1.

Згідно довідки Хворостівсткої сільської ради за № 364 від 06.08.2007 року, свідчить, те що ОСОБА_1 на даний час ніде не працюює, не навчається та трудової книжки не має.

Відповідно до ч. 2 cm. 112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

Таким чином, дослідивши докази у справі, заслухавши пояснення позивача та відповідача, суд приходить до висновку, що через небажання сторін зберегти сім'ю, постійні конфлікти між ними, збереження шлюбу між сторонами суперечитиме їх інтересам, а тому вимоги позову є обґрунтованими та підлягають до задоволення.

Майнового спору за поясненнями сторін, між ними не має, витрати при реєстрації розірвання шлюбу сторін в органах РАПС, слід покласти на відповідача.

Позивача звільнити від сплати витрат при реєстрації розірвання шлюбу сторін в органах РАЦС.

Керуючись ст.ст. 10, 11, 60, 212, 213 ЦПК України, на підставі ст.ст. 103, 110, 112 СК України, суд, -

вирішив:

Позовну заяву задовольнити повністю.

Шлюб, зареєстрований 27 лютого 2005 року в Машівській сільській раді Любомльського району Волинської області за актовим записом № 1 між ОСОБА_1 (дошлюбне прізвище Романюк) та ОСОБА_2 - розірвати.

При оформленні розірвання шлюбу в органах РАЦС стягнути з ОСОБА_2 в користь держави 17 (сімнадцять) гривень держмита.

Протягом 10 днів з дня проголошення рішення може бути подано заяву про його апеляційне оскарження. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються апеляційному суду через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація