Судове рішення #27742146

30.01.2013 2а-8595/2011



УХВАЛА

           30 січня 2013 року суддя Бахчисарайського районного суду Автономної Республіки Крим Атаманюк Г.С., розглянувши заяву ОСОБА_1 про виправлення описки у рішенні суду,

ВСТАНОВИВ:

Постановою Бахчисарайського районного суду АР Крим від 07 грудня 2011 року частково задоволений позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійого фонду України в Бахчисарайському районі АР Крим про визнання противоправним та скасування рішення про відмову в призначенні пенсії за віком на пільгових умовах.

На теперішній час позивач звернувся до суду з заявою про виправлення описки у рішенні суду, оскільки його прізвище за даними паспорту громадянина України є правильним як ОСОБА_1, однак, в постанові суду він значиться як Данільченко.

Сторони, сповіщені належним чином, у судове засідання не з’явилися, що відповідно до ч. 2 ст. 169 КАС України, не є перешкодою у розгляді заяви.

Дослідивши заяву про виправлення описки, матеріали справи, суд приходить до висновку про те, що заява підлягає задоволенню, оскільки за даними паспорту громадянина України, позивач значиться як ОСОБА_1.

Відповідно до ст. 169 КАС України, суд може за власною ініціативою чи за заявою особи, яка приймала участь у розгляді справи, чи іншої зацікавленої особи виправити допущені у судовому рішенні описки, явні арифметичні помилки незалежно від того, чи набрало судове рішення законної сили.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 165, 169 КАС України, суд

УХВАЛИВ:

Виправити допущені описки в постанові Бахчисарайського районного суду АР Крим від 07 грудня 2011 року. Вважати правильним прізвище позивача в усіх реченнях та відмінках як ОСОБА_1.

          Ухвала може бути оскаржена до Севастопольського апеляційного адміністративного суду протягом 5 днів в строки та в порядку, передбаченому ст. 186 КАС України.

          Суддя Атаманюк Г.С.




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація