Справа № 2-1758 за 2008 рік
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 червня 2008 року Орджонікідзевський районний суд м. Харкова у складі: головуючого - судді Глібко О.В.
при секретарі - Гарбуз О.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
В С Т А Н О В И В :
Позивачка звернулася з позовом до суду до відповідача і просила розірвати їх шлюб, зареєстрований 06 березня 1999 року в міському відділі реєстрації актів громадського стану м. Харкова, з посиланням на те, що сім'я фактично розпалася.
Суд, вислухавши позивачку, яка підтримала свої позовні вимоги вважає, що шлюб необхідно розірвати, так як з липня 2007 року шлюбні стосунки між сторонами не підтримуються, спільне господарство не ведеться, фактично, сторони проживають за різними адресами. Головною причиною в розпаді сім'ї є той факт, що сторони втратили один до одного почуття любові та довіри, в сім'ї виникали сварки з різних побутових причин, що привело до непорозуміння та не бажання підтримувати в подальшому сімейні відносини.
Відповідач в судовому засіданні, проти розірвання шлюбу не заперечував, посилалася на те, що між ним та позивачкою шлюбні відносини припинено з причин не збіжності характерів, та не можливості в подальшому зберігання їх сім'ї.
Від даного шлюбу є неповнолітня дочка - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка після розірвання шлюбу, за домовленістю сторін, залишається проживати з матір'ю - ОСОБА_1
Спір про розподіл майна між сторонами відсутній.
Так як подальше сумісне проживання сторін і збереження їх шлюбу буде суперечить інтересам сторін та їх неповнолітній дитині, суд вважає, що шлюб необхідно розірвати.
З урахуванням матеріального становища сторін, та за згодою відповідача подальші трати при отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу суд покладає на відповідача.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 10, 11, 130, 209, 212, 214-215 ЦПК України, ст.112 Сімейного кодексу України, суд -
В И Р І Ш И В :
Розірвати шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2 і ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3.
Шлюб їх був зареєстрований 06 березня 1999 року в міському відділі реєстрації актів громадського стану м. Харкова, актовий запис № 103.
Місце проживання неповнолітньої ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 опреділити з матір'ю - ОСОБА_1
Стягнути з ОСОБА_2 мито на користь держави при отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу в сумі 17(сімнадцять) гривень, а ОСОБА_1 від сплати звільнити.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-ти денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20-ти днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції, або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя: О.В. Глібко