Судове рішення #2816873
Справа №2-1563

Справа №2-1563

                                                                                                                                                      2008 рік

Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

  24 вересня 2008 року                                                                                                   м. Вінниця

 

                Вінницький районний суд Вінницької області в складі:

                головуючого судді: Андронова В.М.

                при секретарі: Обревській О.А.

                за участю позивача: ОСОБА_1

                відповідача:ОСОБА_2

         

розглянувши в попередньому судовому засіданні в м. Вінниці цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2  про розірвання шлюбу ,-

 

В С Т А Н О В И В :

 

                ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2про розірвання шлюбу, мотивуючи тим , що вони з відповідачкою зареєстрували шлюб 27.05.1999 року в Приборівській сільській раді Липовецького району Вінницької області, актовий запис № 4. Від спільного проживання мають дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Спільне життя у сторін по справі не склалося, оскільки вони не проживали разом та не вели спільного господарства. Позивач забрав відповідачку з дитиною з пологового будинку та завіз її до батьків в с. Приборівку, Липовецького району. Оскільки шлюб між сторонами по справі зареєстровано, батьком дитини значиться позивач, тому він сплачує аліменти на утримання дитини. З часу народження дитини, позивач з відповідачкою не спілкується , сім»ї у них не було, ніхто з них не бажає підтримувати сімейних відносин.

                За таких обставин позивач дійшов до твердого висновку про неможливість подальшого збереження шлюбу з відповідачкою, оскільки шлюб існує формально, сім”я розпалась.

                В попередньому судовому засіданні позивач позов підтримав аргументуючи його мотивами , викладеними в позовній заяві та просить його задоволити.

                Відповідачка в судове засідання не з»явилася, попередньо надала суду заяву, в якій просить розглянути справу у її відсутність, оскільки вона не заперечує проти задоволення даного позову.

Відповідно до ч.4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку,  встановленому ст. 174 цього ж Кодексу. Згідно з ч.4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі  можливо постановити при проведені попереднього судового засідання.

                Вислухавши пояснення позивача по справі,  дослідивши  матеріали справи ,  суд вважає, що позов підлягає до задоволення зі слідуючих підстав.

                Сімейне життя у подружжя не склалося, непорозуміння між ними є тривалими, а не тимчасовими, оскільки вони не проживали разом та не вели спільного господарства, з часу народження дитини, позивач з відповідачкою не спілкується, однак, сплачує аліменти на утримання дитини, ніхто з них не бажає підтримувати сімейних відносин. 

                За таких обставин суд вважає, що подальше спільне життя подружжя та збереження шлюбу не є можливим та суперечить інтересам кожного з них.     

                На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 110-112 СК України , ст.ст.10,11,130,174,209,212,214,215  ЦПК України, суд ,-

 

              В И Р І Ш И В :

 

                Позов ОСОБА_1 задовольнити.

                Шлюб, зареєстрований 27 травня 1999 року в виконкомі Приборівської сільської ради Липовецького району Вінницької області, актовий запис № 4 між ОСОБА_1 та ОСОБА_2  розірвати.

                При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути на користь держави з ОСОБА_1  судові витрати в сумі 17 грн., звільнивши при цьому від сплати судових витрат ОСОБА_2.

                Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Вінницької області шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.

               

 

Гололвуючий :

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація