ПЕТРИКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_________________________________________________________________
Справа № 187/212/13-п
3/0187/234/13
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"27" лютого 2013 р. смт. Петриківка
Суддя Петриківського районного суду Дніпропетровської області Соловйов І.М., розглянувши матеріал, який надійшов від начальника Петриківського РВ ГУ УМВС України в Дніпропетровській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,
не працює, проживає:
вул. Леніна, 95, с. Миколаївка
Петриківського району, Дніпропетровської області
за порушення ст. 173 КУпАП України,
Встановив:
27.02.2013 року в провадження Петриківського районного суду Дніпропетровської області надійшов протокол серії ДП № 036165 про адміністративне правопорушення за ст. 173 КУпАП відносно гр. ОСОБА_1 в якому зазначено, що 25.02.2013 року близько 14-00 години ОСОБА_1 знаходячись біля приміщення Миколаївської сільської ради за адресою: вул. Партизанська, 110 с. Миколаївка, Петриківського району, Дніпропетровської області справляв природні потреби у громадському місці чим порушив громадський порядок.
У судовому засіданні ОСОБА_1 були роз’ясненні його права відповідно до ст. 63 Конституції України, ст. 268 КУпАП України. Правопорушення визнав, розкаявся у вчиненому. Просить суд суворо його не карати.
Суд, дослідивши матеріали справи в їх сукупності, вважає, що вина правопорушника доказана повністю. Його неправомірними діями вчинено правопорушення передбачене ст. 172 КУпАП, а саме: дрібне хуліганство.
При визначенні виду та розміру адміністративного стягнення, суд враховує характер і тяжкість правопорушення, особу порушника, ступінь провини і обставини, які пом'якшують та обтяжують відповідальність.
Враховуючи викладене, суд дійшов висновку про необхідність притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності та накласти стягнення у вигляді громадських робіт.
На підставі викладеного та керуючись, ст.ст. ст. 173, 247, 283 КУпАП,
ПОСТАНОВИВ:
Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за порушення вимог ст. 173 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді 40 (сорока) годин громадських робіт.
Термін пред'явлення виконавчого документа до виконання до 27.05.2013 року.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги та може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Дніпропетровської області через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги в десяти денний строк з дня винесення постанови.
Суддя:
ОСОБА_2