Судове рішення #2824278

                                                                                                                                      справа № 2-1018/08

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

03 липня 2008 року                                                         Орджоникидзевский районний суд м. Харкова у складі:

            головуючого - судді Ізмайлова І.К.,

            при секретарі  -  Кашура М.Ю.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до ОСОБА_3,  ОСОБА_4, третя особа: Територіальна громада в особі Харківської міської ради про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням, -

в с т а н о в и в :

            В лютому 2008 року ОСОБА_1 та ОСОБА_2  звернулась до суду з позовом до ОСОБА_3 та ОСОБА_4 про визнання їх такими, що втратили право користування жилим приміщенням.

            Зазначили, що відповідачами по справі є колишня теща позивачки та баба позивача, а також колишній чоловік позивачки і батько позивача.

            Посилалися на те, що спірною є квартира АДРЕСА_1, власником якої є Харківська територіальна громада, на цей в час в квартирі зареєстровані самі позивачі  ОСОБА_1, ОСОБА_2 та відповідачі ОСОБА_3 та ОСОБА_4

            З 1989 року ОСОБА_3 покинула зазначену квартиру, вивезла з неї усі свої речі та переїхала жити на постійне місце проживання на територію Російської Федерації. Періодично з'являється у м. Харкові, однак квартиру не відвідує і нею не цікавиться. В травні 2007 року ОСОБА_4 також покинув спірне жиле приміщення, вивіз усі свої речі та його місцеперебування невідоме.

Відповідачі в зазначеній квартирі не проживають, їх речей в ній немає, вказані обставини створюють труднощі і змушують оплачувати додаткову квартирну плату.

            Третя особа: Харківська територіальна громада в особі Харківського міськвиконкому повідомлялася належним чином, до суду представника не направили, письмових пояснень з приводу розгляду справи не надали.

            Відповідачі про час і місце судового засідання повідомлявся належним чином, про що свідчить оголошення у засобах масової інформації. За клопотанням позивачів суд ухвалює рішення при заочному  розгляді справи, що відповідає положенням ст. 224 ЦПК  України.

            Заслухавши позивачів, перевіривши матеріали справи, суд вважає, що позовна заява   підлягає  задоволенню, виходячи з наступного:

            У відповідності до п. 1 ч. 1  ст. 214 ЦПК України під час ухвалення рішення суд вирішує питання, чи мали місце обставини, якими обґрунтовувались вимоги і заперечення та якими доказами вони підтверджуються. Відповідачами заперечень на позов не надано.

            На час розгляду справи у спірній квартирі АДРЕСА_1, жилою площею 49,9  кв. м. зареєстровані ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_1 та ОСОБА_2, наймачем квартири є ОСОБА_3, що підтверджується довідкою 4450 від 20.11.2007 року виданою орджонікідзевською філією КП “Жилкомсервіс”.

Відповідачка ОСОБА_3 у спірній квартирі АДРЕСА_1 не проживає з 1989 року, а ОСОБА_4 З березня 2007 року, їх фактичне місце проживання не відоме.

            Вказані обставини підтверджуються актом складеним 28.03.2008 року комісією дільниці 47 Орджонікідзевської філії КП “Жилкомсервіс”в присутності сусідів ОСОБА_5 та ОСОБА_6, а також поясненнями свідків ОСОБА_7 та ОСОБА_8 про не проживання відповідачів у квартирі та відсутності їхніх речей.

            За даними УПФ України в Орджонікідзевському районі м. Харкова ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження за місцем реєстрації на обліку не перебуває та пенсію не отримує.

            У відповідності зі ст. 71 ЖК України при тимчасовій відсутності наймача або членів його сім'ї за ними зберігається жиле переміщення протягом шести місяців.

            У зв'язку з тим, що ОСОБА_3 з 1989 року, а ОСОБА_4 З березня 2007 року залишили спірне жиле приміщення, забрали з нього усі свої особисті речі і з цього часу в квартирі без поважних причин не проживають, квартирну плату і плату за комунальні послуги не сплачують, квартирою не цікавляться й у відповідності зі ст. 71 ЖК України визнаються судом таким що, втратили право користування спірним житловим приміщенням.

            На підставі викладеного і керуючись ст. ст. 10, 11, 17, 27, 31, 60, 61, 74, 88, 224 ЦПК України, ст. ст. 71, 72 ЖК України, ст. 7 Закону України „Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні”, суд, -

в и р і ш и в :

            Позов ОСОБА_1, ОСОБА_2 - задовольнити.

            Визнати ОСОБА_3,  ОСОБА_4 такими що, втратили право користування жилим приміщенням -  квартирою АДРЕСА_1.

            На рішення суду може бути подана заява про апеляційне оскарження впродовж десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

            Заочне рішення може  бути  переглянуте судом, що  його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

 

Суддя:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

           

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація