Справа № 2-1247/2007 року
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21 листопада 2007 року Обухівський районний суд Київської області
в складі:
головуючого: Малорода О.І.
при секретарі: Тітович О.В. розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Обухів
справу за позовом: ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів , -
ВСТАНОВИВ:
Позивачка звернулась до суду з позовом і просить стягнути аліменти в розмірі 500 грн. щомісячно на утримання однієї дитини.
Позивачка позовні вимоги підтримала.
Відповідач позовні вимоги визнав частково, пояснив, що спеціальності не має, підробляє випадковими заробітками і тому не в змозі виплачувати аліменти в такому розмірі. Згідний на стягнення аліментів у мінімальному розмірі. Пояснив, що він працездатний і влітку його доходи на будівницві складають близько 100 грн. у день. Просить також врахувати, що він на даний час знімає квартиру, де проживає з іншою жінкою.
Судом встановлено, що сторони перебувають в шлюбі і мають одну неповнолітню дитину, яка проживає з матір'ю. Відповідач на даний час має мінливий нерегулярний дохід, матеріальну допомогу на утримання дитини не надає. Батько дитини працездатний і може сплачувати аліменти.
Позивачка сама не в змозі утримувати дитину.
Указані обставини встановлено з пояснень, матеріалів справи.
Згідно ст. 180 СК України батьки повинні утримувати своїх неповнолітніх дітей.
Враховуючи викладене суд вважає за можливе позовні вимоги задовільнити частково, стягнувши аліменти у твердій грошовій сумі, поскільки відповідач має мінливий дохід.
Підлягає стягненню з відповідача судові витрати.
Керуючись ст. 213 - 215 ЦПК України, ст. 180, 183 СК України суд , -
ВИРІШИВ:
Позов задовільнити.
Стягнути з ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1, уродження с Синиця Богуславського району Київської області, проживаючого АДРЕСА_1, не працюючого, на користь
ОСОБА_1 аліменти на утримання сина ОСОБА_3 - ІНФОРМАЦІЯ_2 в розмірі 350 грн. щомісяця, починаючи з 10 жовтня 2007 року до повноліття дитини.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави 51 грн. державного мита.
Стягнути з ОСОБА_2 30 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
Рішення в частині стягнення аліментів підлягає негайному виконанню.
Строк подачі заяви про апеляційне оскарження рішення суду десять днів з дня проголошення рішення.
Строк подачі апеляційної скарги на рішення суду до апеляційного суду Київської області через Обухівський районний суд двадцять днів з дня подачі заяви про апеляційне оскарження рішення.