Судове рішення #28417915



Справа № 149/93/13- ц

Провадження №2-н/149/9/13

Номер рядка звіту 2

У х в а л а

про залишення заяви без руху


15.01.2013 року м. Хмільник


Суддя Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області Олійник І.В. перевіривши матеріали заяви ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення з Центрального військового клінічного санаторія «Хмільник»заборгованості по заробітній платі, -


ВСТАНОВИВ:


ОСОБА_1 звернулась до суду з заявою про видачу судового наказу про стягнення з Центрального військового клінічного санаторія «Хмільник»заборгованості по заробітній платі.

Зазначена заява не відповідає вимогам, встановленим ЦПК України, а тому наявні підстави для залишення її без руху, враховуючи наступне.

Згідно з п. 3 ч. 2 ст. 98 ЦПК України, у заяві повинно бути зазначено вимоги заявника і обставини, на яких вони ґрунтуються.

Заявник просить стягнути з боржника заборгованість по заробітній платі в сумі 1095,96 грн. На підтвердження свої вимог заявник додає відповідну довідку.

Разом з тим, як в заяві так і в доданій довідці не зазначено, що заробітна плата була нарахована, але не виплачена. Окрім того, відсутній період за який виникла заборгованість та не зазначено з яких виплат вона складається.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 100, 121 ЦПК України, суд, -


УХВАЛИВ:


Заяву ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення з Центрального військового клінічного санаторія «Хмільник»заборгованості по заробітній платі, залишити без руху, надавши заявнику строк для усунення зазначених в ухвалі недоліків не більше п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

У разі невиконання вимог ухвали суду в зазначений строк та не усунення недоліків заяви, відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 100 ЦПК України заява підлягає поверненню.


Ухвала оскарженню не підлягає.



Суддя Олійник І. В.




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація