Судове рішення #28423447

Справа № 0907/3650/2012

Провадження № 1/344/82/13

ВИРОК

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


12 березня 2013 року м. Івано-Франківськ


Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області в складі :

головуючої - судді: Деркач Н.І.

секретаря : Борсук З.В.

з участю прокурора : Величко А.П.

захисника: ОСОБА_1


розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Івано-Франківську кримінальну справу про обвинувачення

ОСОБА_2 - ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, уродженця смт. Березовий Хабаровського Краю Російської Федерації, жителя АДРЕСА_1, українця, громадянина України, з вищою освітою, працюючого помічником лікаря в/ч А-2847 м. Стрий, розлученого, раніше не судимого,

за ст. 343 ч. 1, ст. 345 ч. 2 КК України, суд,-



В С Т А Н О В И В:


ОСОБА_2 вчинив вплив у будь-якій формі на працівника правоохоронного органу з метою перешкодити виконанню ним службових обов'язків; умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків.

Злочини вчинено при наступних обставинах.

22 грудня 2011 року о 10.40 годин в кабінеті № 1 (реєстратури медичного пункту військової частини А 1349 ОСОБА_2, знаючи, що капітан ОСОБА_3 є працівником правоохоронного органу, будучи незадоволеним його перебуванням у приміщенні медичного пункту та виконанням ним своїх службових обв»язків, втрутився в його діяльність, як працівника правоохоронного органу та здійснив активну протидію виконанню капітаном ОСОБА_3 своїх службових обов»язків, а саме, висловлюючись в його адресу нецензурною лайкою, у грубій словесній формі незаконно вимагав від ОСОБА_3 негайно залишити приміщення медичного пункту, припинити проведення перевірки та діючи умисно, самовільно заволодів службовими документами капітана ОСОБА_3, розірвав їх та частково знищив шляхом змивання в раковині умивальника. В цей же день та в цей же період часу застосовував фізичну силу, шарпав капітана ОСОБА_3 за руки та поштовхами у ділянки плечових суглобів і грудної клітки, намагався кинути його на підлогу, виштовхнув його з кабінету, заподіяв ОСОБА_3 легкі тілесні ушкодження у вигляді синця та подряпини в ділянках лівої верхньої кінцівки, садна в ділянці правої китиці.

Допитаний в судовому засіданні підсудний вину у пред'явленому обвинуваченні не визнав. Пояснив суду що, 22 грудня 2011 року потерпілий прибув в військову частину А-1349 не з метою перевірки, а перебував там, щоб здійснити тиск на медсестер, які судом допитувалися як свідки, оскільки відносно нього розглядалася справа про вчинення корупційного діяння. Він, як начальник, кабінету для перевірки потерпілому та іншим офіцерам не надавав, вони його захопили самовільно. Спершу вони мали піти до командира, котрий мав дати на це вказівку. Того дня його особисто ніхто не повідомляв про те, що буде перевірка. Він особисто потерпілого не виганяв, не бив, жодних документів не рвав. Коли він зайшов в кабінет №1, то потерпілий сидів за столом та читав. Він знав, що потерпілий військовослужбовець, тому запитав його, з якою метою він приїхав, на що потерпілий нічого не відповів. Натомість він почав питати потерпілого, що він тут робить, навіщо лякає медичних сестер та забрав у потерпілого свою заяву на ім'я генерального прокурора. Оскільки потерпілий притримував заяву, то можливо вона розірвалася. Він особисто викинув документ, який розірвався в умивальник. Стверджує, що потерпілий не падав , свідок ОСОБА_4 говорить неправду. Додав, що відповідальність за кабінет №1 він не несе та з потерпілим у нього неприязні відносини. Просить суд виправдати його.

Потерпілий пояснив суду, що з 03.06.2009 року по даний час він проходить військову службу на посаді офіцера-дізнавача відділення військової служби правопорядку Тернопільського зонального відділу Військової служби правопорядку у ЗС України. 22.12.2011 року близько 10.20 години він прибув у військову частину А1349 для проведення перевірки. Для проведення перевірки був наданий кабінет №1 - реєстратури. Під час проведення перевірки в кабінет №1 зайшов підсудний. При цьому підсудний почав кричати, підійшов до столу, де він сидів та вирвав з рук у нього документи, які помнув та хотів вийти з кабінету. Він намагався підсудного зупинити та забрати документи, однак підсудний сховав їх під бушлат. Підсудний його ображав, принижував, не віддавав його службові документи, а почав їх рвати. Підсудний порвані документи викинув в раковину та хотів відкрити кран з водою, однак він особисто встиг закрити кран з водою. В цей момент підсудний відштовхнув його і він вдарився, відчувши при цьому біль. В кабінет, де вони знаходилися заходив ОСОБА_4, який наказав підсудному припинити вищевказані дії, однак підсудний на зауваження підполковника не реагував. В цей день він інших ушкоджень, окрім вищевказаних не отримував. З приводу, того, що з ним трапилося він звернувся до медсестри, яка дала йому медикаменти. Стверджує, що підсудний знав про те , що він є працівником правоохоронних органів, оскільки він складав на нього протокол про корупційне правопорушення. Від заявлення цивільного позову відмовляється, щодо покарання покладається на розгляд суду.

Допитаний в судовому засіданні свідок ОСОБА_5 пояснив суду, що 22 грудня 2011 року, близько 10.20 години він та його співслужбовець капітан ОСОБА_3 для проведення перевірки прибули в медичний пункт військової частини А1349, начальником якого на той час був капітан медичної служби ОСОБА_2 Їм для роботи був виділений кабінет №1 медичного пункту (реєстратура). Про те, що вони знаходяться на перевірці було відомо командиру військової частини, з його відома вони знаходилися на території військової частини . Того ж дня, приблизно 10.40 години, перебуваючи в коридорі медичного пункту, він бачив як в кабінет №1, де працював капітан ОСОБА_3, зайшов підсудний. Він одразу пішов у вказаний кабінет вслід за підсудним. Зайшовши в кабінет №1 він побачив, що підсудний стоїть поблизу письмового столу за яким працював офіцер ВСП ОСОБА_3 та кричить, висловлюється в його адресу нецензурною лайкою, ображає його честь та гідність. Однак потерпілий до підсудного жодних протиправних дій не застосовував, тільки робив підсудному зауваження. Під час своїх грубих висловлювань підсудний різким рухом руки схопив зі столу службові документи капітана ОСОБА_3, зім'яв їх та заховав їх у праву кишеню своєї військової куртки. Однак підсудний, на зауваження потерпілого жодним чином не реагував, а навпаки, дістав зі своєї кишені службові документи, якими протиправно заволодів, та почав їх рвати на шматки. Після цього підсудний вищевказані шматки документів кинув в раковину умивальника, відкрутив кран та проштовхуючи шматки паперу пальцями рук намагався змити їх у водопровідну трубу. Потерпілий намагався зберегти документи, тому закрутив кран з водою. Однак, підсудний знову почав шарпати ОСОБА_3 за руки, одяг та штовхати його в область рук і грудної клітки, внаслідок чого потерпілий втратив рівновагу, похитнувся та лівою рукою вдарився о металеву шафу (сейф), яка знаходилась позаду нього. В подальшому він бачив у потерпілого на лівій руці дві подряпини. В той час у кабінеті був безлад, порвані шматки паперу, поличка з медичними карточками була скинута на землю.

Свідок ОСОБА_4 пояснив суду, що 22 грудня 2011 року, близько 11.00 години, в його службовий кабінет зателефонував військовослужбовець Військової служби правопорядку капітан ОСОБА_5 та запропонував йому підійти в приміщення медичного пункту військової частини А1349. Приблизно через 15 хвилин він прибув до медичного пункту, біля вхідних дверей якого його зустрів капітан ОСОБА_5 та попросив пройти в кабінет № 1 (реєстратуру) медичного пункту. Коли він зайшов в кабінет №1 то побачив, що там знаходяться офіцер ВСП капітан ОСОБА_3 та підсудний. При цьому, підсудний, перебуваючи в агресивному стані викрикував до капітана ОСОБА_3 наступні слова: «Забирайтеся звідси, негайно залишіть приміщення». В свою чергу, офіцер ВСП капітан ОСОБА_3 запитував у підсудного навіщо він розірвав пояснення працівників медичного пункту та викинув їх в умивальник. В подальшому, підсудний схопив двома руками за одяг капітана ОСОБА_3 та намагався виштовхнути його з кабінету №1 медичного пункту. Також, з метою виштовхнути капітана ОСОБА_3 з кабінету, підсудний обома руками штовхав ОСОБА_3 у грудну клітку та плечі. Намагаючись припинити неправомірні дії підсудного він звернувся до нього з наказом перестати протидіяти офіцеру щодо виконання ним своїх службових обов'язків та заспокоїтись, однак підсудний на нього не реагував. Перебуваючи в середині кабінету №1 медичного пункту він, звернув увагу на те, що в кабінеті творився безлад, зокрема, зі свого місця була відсунута шафа, на підлозі знаходились уривки перу, а в умивальнику, який знаходиться зліва від вхідних дверей він побачив розірвані шматки документів. Додав, що підсудний розірвав пояснення та порозкидав інші документи по кабінеті №1.

Свідок ОСОБА_6 пояснив суду, що 22 грудня 2011 року, близько 09.30 години він прийшов в медичний пункт військової частини А1349 на прийом до лікаря-терапевта ОСОБА_7 Перебуваючи в приміщенні медичного пункту на першому поверсі та чекаючи лікаря він присів на лавку навпроти кабінетів №3 (кабінет лікаря-терапевта ОСОБА_7) та №1 (реєстратури). В той час коли він чекав лікаря від працівників медичного пункту він чув, що в медичному пункті працюють офіцери військової служби правопорядку. Того ж дня, приблизно в 10.20 години, він побачив як в кабінет №1 реєстратуру зайшов офіцер ВСП капітан ОСОБА_3 Через 10-20 хвилин в кабінет №1 також зайшов підсудний. Тоді він почув, що підсудний почав на підвищеному тоні пред'являти претензії потерпілому з приводу того, що він знаходиться в приміщенні медичного пункту та в наказовому поряду просив потерпілого залишити приміщення кабінету №1. Через деякий час він почув голос потерпілого, котрий просив підсудного заспокоїтися, не заважати йому працювати та повернути службові документи. Приблизно ще через одну хвилину він почув як потерпілий звернувся до підсудного із запитанням навіщо той розірвав його службові документи. Через деякий час в кабінет №1 заходили лікар-стоматолог ОСОБА_8, заступник командира військової частини з виховної роботи підполковник ОСОБА_4 Близько 11.00 години він побачив як з кабінету вийшов потерпілий з червоним лицем та пішов міряти тиск до медичних сестер.

З оголошених показів свідка ОСОБА_9 слідує, що з 01.12.2011 року по теперішній час він проходить строкову військову службу у військовій частині А 1349. З 13 по 22 грудня 2011 року він перебував на стаціонарному лікуванні у медичному пункті військової частини А1349, начальником якого є капітан медичної служби ОСОБА_2 Йому відомо, що приблизно з 20 грудня 2011 року у медичному пункті військової частини А1349 працювали офіцери Військової служби правопорядку, яким для роботи виділявся кабінет №1 (реєстратура), який знаходиться на першому поверсі медичного пункту. 22 грудня 2011 року, близько 10.30 години, він прийшов в палату №3 та спілкувався зі своїм знайомим солдатом строкової служби ОСОБА_10. Того ж дня, близько 10.40 години, перебуваючи в палаті №3, він та солдат ОСОБА_10 почули крики капітана медичної служби ОСОБА_2, які доносилися з першого поверху медичного пункту. Він та ОСОБА_10 спустилися на перший поверх медичного пункту, де поблизу кабінету №1 (реєстратури) знову почули крики ОСОБА_2 22 грудня 2011 року, близько 11.30 години, в палату №3 зайшла чергова медична сестра, прізвища її не пригадує, попросила його та ОСОБА_10 бути понятими при проведенні огляду кабінету №1 (реєстратури), на що вони погодилися. Під час перебування в приміщенні кабінету №1 та проведення огляду даного кабінету бачив, що всередині умивальника, поблизу робочого письмового столу, під сейфом знаходилися шматки білого паперу з рукописними записами. Вказані шматки паперу в ході огляду були упаковані в прозорий пакет , який був опечатаний , вони як поняті розписалися на бірці.

Cвідок ОСОБА_10 пояснив суду, що він лежав в санчастині в палаті № 3 на другому поверсі, оскільки йому зробили операцію на апендицит. 22 грудня 2011 року він спілкувався зі своїм знайомим солдатом строкової служби ОСОБА_9 Того ж дня, близько 10.40 години, перебуваючи в палаті №3, він та ОСОБА_9 почули крики ОСОБА_2, які доносилися з першого поверху медичного пункту. Вони пішли на перший поверх медичного пункту, де поблизу кабінету №1 (реєстратури) знову почули крики підсудного. Близько 11.30 години, в палату №3 зайшла чергова медична сестра та попросила його та ОСОБА_9 бути понятими при проведенні огляду кабінету №1 (реєстратури). На пропозицію медичної сестри вони погодилися та пішли на перший поверх в кабінет № 1 реєстратури. Під час перебування в приміщенні кабінету №1 та проведенні огляду даного кабінету він бачив, що в середині умивальника, поблизу робочого письмового столу, знаходилися куски білого паперу з написаним текстом. Вказані куски паперу в ході огляду були упаковані в прозорий пакет , який був опечатаний, він та ОСОБА_9 поставили свої підписи.

Cвідок ОСОБА_11 пояснила суду, що з 1988 року вона працює медичною сестрою медичного пункту військової частини А-1349. 22 грудня 2011 року приблизно о 10.45 годин вона заглянула до кабінету №1, вхідні двері якого були привідкриті та побачила, що в кабінеті творився безлад, на підлозі було розсипане канцелярське приладдя, стіл був зрушений з свого місця. В кабінеті був підсудний ОСОБА_2 та ще хтось. На той час коли вона зайшла в кабінет№1 криків не чула, там вже був ОСОБА_4 Вона не бачила, щоб хтось когось бив. З свого кабінету вона не чула, що відбувається в кабінеті №1. Однак від іншої медсестри вона дізналася, що в кабінеті №1 було чути крики. Обставини конфлікту їй невідомі.

Cвідок ОСОБА_13 пояснила суду, що вона працює медсестрою в військовій частині А1349. 22 грудня 2011 року вона в кабінет №1 не заходила, однак міряла тиск потерпілому, давала заспокійливі краплі. Вона не бачила подряпин на руках чи крові у потерпілого, оскільки руки потерпілого вона не оглядала .Про обставини конфлікту, який відбувся між підсудним та потерпілим їй нічого невідомо.

Cвідок ОСОБА_14 пояснила суду, що вона працює старшою медсестрою в медпункті військової частини А1349. 22 грудня 2011 року вона бачила, як потерпілий прийшов на пост в збудженому стані, тому вона дала йому заспокійливі краплі. Крові у потерпілого вона не бачила та не пам»ятає, який у нього був тиск. В кабінет, де відбувся інцидент вона не заходила. З підсудним вона ніколи не конфліктувала, знає його як доброго працівника.

Cвідок ОСОБА_7 пояснив суду, що він працює лікарем-терапевтом в військовій частині А1349. 22 грудня 2011 року до нього звернувся капітан ОСОБА_5 та попросив його зайти в середину кабінету № 1. Коли він зайшов в кабінет, то побачив там ще кількох людей в цивільному одязі, які не випускали підсудного, котрий в руках тримав скручений папір та не хотів його віддавати. Він не бачив, щоб підсудний заломлював потерпілому руки та словесних образ ні від кого не чув. Додав, що коли проходив повз кабінет №1, то чув, що розмова там йде на підвищених тонах . Він не бачив подряпин на руках потерпілого, оскільки не оглядав його , в кабінеті №1 він знаходився 30-40 секунд, так як спішив на виклик до хворого.

Cвідок ОСОБА_15 пояснив суду, що він працює лікарем стоматологом в військовій частині А1349. 22 грудня 2011 року він чув якись шум, однак не бачив конфлікту та не чув криків. В той день нього в кріслі сидів пацієнт, тому він тільки виглянув в коридор та більше нічого не бачив. Підсудного він може охарактеризувати з позитивної сторони.

Вина підсудного у вчинених злочинах знайшла своє підтвердження письмовими матеріалами кримінальної справи в їх сукупності.

Згідно висновку судово-медичної експертизи №17/1347/11-Е від 10.01.2012 року вбачається, що в ОСОБА_3 малися тілесні ушкодження: синець та подряпини в ділянках лівої верхньої кінцівки, садно в ділянці правої китиці, які можуть відповідати терміну, вказаному в постанові і відносяться до легких тілесних ушкоджень. Синець в ділянці лівої верхньої кінцівки та садно в ділянці правої китиці утворились від дії тупих твердих предметів, могли утворитися як при нанесенні ударів такими у вищевказані ділянки так і при ударах цими ділянками до таких. Подряпини в ділянках лівої верхньої кінцівки утворились від дії тупих твердих предметів з обмеженою діючою поверхнею (Том І а.с.164-165).

Відповідно до протоколу огляду від 22 грудня 2011 року встановлено, що кабінет №1 (реєстратура) медичного пункту військової частини А1349 представляє собою службове приміщення (кабінет) з розмірами 4x6м, розташоване на 1-му поверсі медичного пункту військової частини А1349. В приміщенні кабінету зліва від вхідних дверей знаходиться умивальник білого кольору. В даному умивальнику наявні уривки паперу білого кольору із наявними на ньому написами, які виконані барвником чорного кольору. Праворуч від умивальника знаходиться сейф (металева шафа), під яким знаходяться уривки паперу. На відстані трьох метрів від вхідних дверей з правої сторони знаходиться письмовий стіл. На підлозі поряд з столом наявні уривки паперу білого кольору з наявними на ньому написами, які виконані барвником чорного кольору. В ході огляду виявлені частки паперу білого кольору вилучені і упаковані в поліетиленовий пакет, який прошнуровано ниткою білого кольору, вільні кінці якої склеєно клаптиком паперу з підписами понятих (Том І а.с.28-29).

Згідно протоколу огляду місця події від 23 грудня 2011 року слідує, що кабінет №1 реєстратури медичного військової частини А1349 розташований на першому поверсі. В кабінеті знаходяться стіл, два крісла, диван, металевий сейф-шафа розміром 1,9x1,3 м, дві дерев'яні шафи, умивальник, відро для сміття. В ході огляду місця події, в присутності понятих, ОСОБА_3 вказав на місця в кабінеті №1, де ОСОБА_2 застосовував до нього фізичну силу. Під час огляду місця події з відра для сміття вилучено уривки документів, які були розірвані ОСОБА_2 Вказані шматки документів поміщені в поліетиленовий пакет, який прошнуровано ниткою та скріплено підписами понятих (Том І а.с.52-53).

Відповідно до протоколу огляду фрагментів документів, які були вилучені в ході огляду кабінету № 1 (реєстратури) медичного пункту військової частини А-1349 22.12.2011 року та в ході огляду місця події - кабінету №1 (реєстратури) медичного пункту військової частини А1349 23.12.2011 року, в присутності понятих, слідчим, без порушення цілісності фрагментів документів, були відкриті вищевказані полімерні пакети, а фрагменти документів розкладені насипом на письмовому столі. Загальним оглядом фрагментів документів встановлено, що це є фрагменти неправильної форми від документів, які виконані на відповідних бланках та заповнені рукописним текстом барвником чорного кольору. При цьому частина фрагментів документів ушкоджена рідиною, про що свідчить розмитість записів. У подальшому, шляхом складання «цілого по частинах», фрагменти документів частково були складені один до одного. Після огляду вищевказані фрагменти документів в присутності понятих були упаковані в прозорий полімерний пакет, який був прошнурований та скріплений підписами понятих (Том І а.с.216-222).

Згідно протоколу огляду припису на проведення перевірки за вих. 8/2382 від 19.12.2011 року та книги обліку виконання амбулаторних призначень медичного пункту слідує, що припис на проведення перевірки за вих. №8/2382 від 19.12.2011 року, видано капітану ОСОБА_3 начальником Тернопільського зонального відділу ВСП у ЗС України .

Згідно наказу начальника Тернопільського зонального відділу Військової служби правопорядку №192 від 25.11.2011 року вбачається, що капітан ОСОБА_3, старший офіцер відділення по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю зонального відділу, справи та посаду прийняв і приступив до тимчасового виконання посади начальника відділення по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю зонального відділу, з 25 листопада 2011 року (Том І а.с.11).

Згідно наказу Командувача Повітряних Сил ЗС України №439 від 30.06.2011 року вбачається, що капітана медичної служби ОСОБА_2 призначено начальником медичного пункту (Том І а.с.149).

Згідно наказу командира військової частини А1349 №139 від 26.07.2011 року слідує, що капітана медичної служби ОСОБА_2 наказом Командувача Повітряних Сил Збройних Сил України (по особовому складу) від 30.06.2011 року №439 призначено начальником медичного пункту (Том І а.с.147).

Відповідно до наказу Командувача Повітряних Сил Збройних Сил України №609 від 21.12.2009 року вбачається, що військове звання «капітан медичної служби» присвоєно ОСОБА_2 (Том І а.с.136).

Дослідивши докази та оцінивши їх в своїй сукупності, суд приходить до висновку, що вина ОСОБА_2 у скоєнні злочинів знайшла своє підтвердження і кваліфікує його дії за ст. 343 ч. 1 КК України, як вплив у будь-якій формі на працівника правоохоронного органу з метою перешкодити виконанню ним службових обов'язків; за ст. 345 ч. 2 КК України, як умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків.

Призначаючи покарання підсудному, суд враховує ступінь тяжкості вчинених злочинів, особу винного.

Обставин, що пом'якшують чи обтяжують покарання судом не встановлено.

При призначенні покарання суд враховує те, що підсудний вперше притягається до кримінальної відповідальності, позитивно характеризується за місцем роботи, суд також враховує стан здоров»я підсудного, те, що в нього на утриманні батьки, сестра інвалід першої групи, думку потерпілого, який не наполягає на суворому покаранні.

Суд вважає, що підсудному слід призначити покарання в межах санкції ст. 345 ч.2 КК України у вигляді обмеження волі з застосуванням ст. 75 КК України з встановленням іспитового строку, за ст. 343 ч. 1 КК України покарання слід призначити у вигляді штрафу.

Таке покарання буде необхідним і достатнім для виправлення підсудного, буде цілком відповідати тяжкості вчинених злочинів, особі винного.


Керуючись ст. ст. 323, 324 КПК України, суд,-


З А С У Д И В :


ОСОБА_2 визнати винним у вчиненні злочинів, передбачених ст. 343 ч. 1, ст. 345 ч. 2 КК України та призначити покарання:

за ст. 343 ч. 1 КК України - 1500 гривень штрафу.

за ст. 345 ч. 2 КК України - один рік обмеження волі.

На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання у вигляді - одного року обмеження волі.

На підставі ст. 75 КК України засудженого ОСОБА_2 звільнити від відбування покарання у вигляді обмеження волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк - один рік.

На підставі ст. 76 КК України зобов'язати засудженого ОСОБА_2 повідомляти орган кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи, періодично з"являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи.

Міру запобіжного заходу засудженому ОСОБА_2 до вступу вироку в законну силу змінити з раніше обраної нагляд командування військової частини А-1349 м. Івано-Франківська на нагляд командування військової частини А-2847 м. Стрий Львівської області.

Речові докази - фрагменти письмових пояснень ОСОБА_11 та ОСОБА_16, які були вилучені в ході огляду кабінету №1 (реєстратури) медичного пункту військової частини А1349 22.12.2011 року та в ході огляду місця події - кабінету №1 (реєстратури) медичного пункту військової частини А1349 22.12.2011 року; припис на проведення перевірки за вих. №8/2382 від 19.11.2011 року виданого капітану ОСОБА_3 начальником Тернопільського зонального відділу ВСП у ЗС України, які зберігаються при матеріалах кримінальної справи - зберігати при матеріалах кримінальної справи (Том І а.с.223-224, а.с.228, а.с.231-232).

Речовий доказ - книгу обліку виконання амбулаторних призначень медичного пункту, яка передана на відповідальне зберігання посадовим особам військової частини А1349 - вважати повернутою за належністю (Том І а.с.231-233).

На вирок може бути подана апеляція до Івано-Франківського апеляційного суду через Івано-Франківський міський суд протягом 15 діб з дня його проголошення.




Суддя: Деркач Н.І.








Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація